Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowe standardy w e-HANDLU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowe standardy w e-HANDLU."— Zapis prezentacji:

1 nowe standardy w e-HANDLU

2 VidCom.pl – MOTTO DLA NASZYCH KLIENTÓW
„Sukces w biznesie nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać Ciebie.” Dale Carnegie

3 RYNEK E-HANDLU W POLSCE
Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków internetowych w Europie. Na koniec roku 2006 obroty polskiego e-handlu przekroczyły 5 miliardów zł, z czego połowa przypadła w udziale e-sklepom i platformom aukcyjnym. Obroty handlu elektronicznego osiągnęły 1,5% całości obrotów detalicznych w Polsce. Liczba e-sklepów przekroczyła graniczę 1000. Co setna złotówka w polskim handlu pochodzi obecnie z Internetu.

4 WYDATKI NA ZAKUPY W SIECI W POLSCE

5 RYNEK E-HANDLU W POLSCE
Wzrost obrotów o ponad 4 miliardy zł na przestrzeni 4 lat Najwyższa średnioroczna dynamika przychodów w polskim handlu - 190% w okresie 30-krotny wzrost rynku B2C Prawie 40-krotny wzrost rynku aukcji internetowych (C2C)

6 WŁAŚCICIELU E-SKLEPU…
Stworzyłeś własny sklep w Internecie. Oferujesz interesujące produkty swoim klientom. Masz oczywiście konkurencję. Zależy Ci na tym, aby przyciągnąć do swojego biznesu jak największą liczbę nabywców. Chcesz zwiększać obroty i zyski swojego sklepu. Zastanawiasz się: JAK TO ZROBIĆ?

7 OBIEKCJE KLIENTÓW WOBEC E-SKLEPÓW

8 VidCom.pl odpowiada: ZDOBĄDŹ ZAUFANIE KLIENTA
Oto czego obawiają się Twoi klienci. Oto dlaczego być może odwiedzają Twoją stronę, ale nie dokonują takiej ilości zakupów, jakiej oczekujesz. Zauważ, że prawie 80% internetowych nabywców nie decyduje się na zakup, ponieważ nie ma możliwości pełnego i bezpośredniego zobaczenia oferowanych produktów. „Ale przecież ja mam zdjęcia towarów” – odpowiadasz. Niestety zdjęcia już nie wystarczają. Nie przekonują klientów. POKAŻ KLIENTOM SWÓJ PRODUKT NA ŻYWO! Zauważ, że aż 68% Twoich potencjalnych klientów oczekuje szybkiego, pełnego i bezpośredniego kontaktu z Tobą. Nie telefonicznie! Nie mailowo! TWOI KLIENCI CHCĄ CIĘ USŁYSZEĆ I ZOBACZYĆ! TU i TERAZ!

9 WŁAŚCICIELU E-SKLEPU…
Wiesz czego obawiają się Twoi klienci. Wiesz co ich powstrzymuje przed robieniem zakupów w Twoim sklepie. Może chciałbyś się dowiedzieć czego oczekują? Zastanów się, co mógłbyś zrobić, aby nabywców było więcej i więcej...

10 CZEGO OCZEKUJĄ KLIENCI OD E-SKLEPÓW

11 VidCom.pl odpowiada: POKAŻ SIĘ SWOIM KLIENTOM
Tak, to naprawdę jest aż tak proste i oczywiste! Sam też przecież dobrze o tym wiedziałeś. Czy Ty lubisz kupować „kota w worku”? Nie, i Twoi klienci też nie. Zobacz, prawie 82% Twoich przyszłych klientów chce mieć z Tobą bezpośredni kontakt „na żywo”. Twoi klienci chcą poczuć się jak w tradycyjnym sklepie. Chcą zobaczyć Ciebie i porozmawiać z Tobą o produkcie, którym są zainteresowani. NIECH CIĘ ZOBACZĄ! Oczywiście nie możesz zapomnieć o rzetelnym opisie swoich produktów i dodatkowych zdjęciach. Im bardziej będziesz otwarty dla swoich klientów i dasz im więcej informacji, tym lepiej dla Ciebie. Tego oczekuje od Ciebie ponad 77% Twoich klientów.

12 Zobacz więcej na: www.VidCom.pl
Unikalne narzędzie firmy VidCom.pl SYSTEM DO WIDEOKOMUNIKACJI DLA E-SKLEPU Nowoczesna WIDEOprezentacja Aplikacja e-VideoHandel to wyjątkowa możliwość bezpośredniej wideoprezentacji wystawianych przez Ciebie produktów oraz udzielenia błyskawicznej odpowiedzi na pytania klientów. Atrakcyjna WIDEOdemonstracja Za pomocą aplikacji e-VideoHandel możesz przeprowadzać szkolenia lub demonstracje działania produktów dla wielu klientów równocześnie. Wyobraź sobie jak podniesie to atrakcyjność prezentacji Twojej oferty. Prywatne WIDEOrozmowy z kimkolwiek chcesz. Z aplikacją e-VideoHandel możesz prowadzić prywatne wideorozmowy z dowolną osobą. Wystarczy, że wyślesz zaproszenie do swojej prywatnej „wideokonferencji”, np. mailem. Zobacz więcej na:

13 Aplikacja e-VideoHandel – JAK TO WYGLĄDA?
Przykładowy wygląd okna video ze strony www – widok klienta Gotowe rozwiązanie do wklejenia w Twoją stronę WWW (kod wzorcowy). Integralna i spójna kolorystycznie część Twojej witryny. Bezpośredni przekaz wideo. Komunikacja tekstowa. Darmowy kontakt dla Twojego Klienta. Wideokomunikator, którego Twój klient nie musi instalować na komputerze. Rozmawia z Tobą bezpośrednio ze strony www.

14 Aplikacja e-VideoHandel – JAK TO DZIAŁA?
Przykładowy wygląd okna video ze strony www – Twój widok Wyjątkowo prosta aplikacja do obsługi e-serwisu. Klientowi wystarczą 2 kliknięcia myszki. Polska wersja językowa. 6 zagranicznych wersji językowych. „Pomoc” napisana prostym i zrozumiałym językiem. Do Twojej dyspozycji zawsze jest nasz konsultant. Minimalne wymagania sprzętowe: KOMPUTER Z INTERNETEM + KAMERA + MIKROFON = WIDEOROZMOWA

15 Aplikacja e-VideoHandel – NAJLEPIEJ I NAJTANIEJ
Konsultant on-line DLA TWOJEGO KLIENTA Nie musi niczego instalować! Wideorozmowa prosto ze strony WWW! Wystarczą 2 kliknięcia myszki! Rozmawia z Tobą za darmo, bez opłat za połączenia telefoniczne! Koniec z wiecznie zajętymi infoliniami! DLA CIEBIE Prześciga użytecznością i kosztami infolinie! Porozumiewanie się za pomocą czatu! Wideorozmowa niezależnie od posiadanego wyposażenia komputera! Możliwość pełnej prezentacji oferty! Konsultant off-line

16 Aplikacja e-VideoHandel – WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO
Wiemy jakie są zagrożenia nieodpowiedzialnego używania amatorskich rozwiązań komunikacyjnych. Dlatego podczas tworzenia systemu szczególny nacisk położyliśmy na kwestie związane z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i poufności przekazywanych informacji i danych – Twoich i Klienta. Gwarancja wysokiego bezpieczeństwa: szyfrowanie przesyłu danych silnym 128 bitowym kluczem, dwupoziomowy system zabezpieczeń dostępu do konta i konferencji, współpraca z najpopularniejszymi FireWall'ami, domyślne nawiązywanie transmisji bez pośrednictwa zewnętrznych serwerów (architektura peer-to-peer).

17 Aplikacja e-VideoHandel – PULA KORZYŚCI
ZA DARMO: Każdy Klient może poznać Ciebie i Twoją firmę za darmo! 5 RAZY WIĘCEJ: 5 razy więcej obsłużonych Klientów w tym samym czasie! NIGDY WIĘCEJ: Nigdy więcej nie będziesz dla swojego Klienta bezosobowy! OFERTA WIDEO: Pełna audiowizualna prezentacja Twojej oferty dla Klienta „na żywo”! WIĘKSZE ZYSKI: Więcej zadowolonych Klientów – większe zyski dla Ciebie! ZADOWOLONY KLIENT: Nigdy więcej zdenerwowanych Klientów wiecznie zajętymi infoliniami!

18 www.VidCom.pl ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Nie decyduj w ciemno! Sprawdź i przekonaj się jak w rzeczywistości działa e-VideoBOK – to zajmie najwyżej minutę! Kliknij w link: Konsultant czeka na Ciebie! Zapytaj o możliwości wykorzystania naszej aplikacji! Sprawdź, jaką ofertę przygotujemy specjalnie dla Ciebie!


Pobierz ppt "Nowe standardy w e-HANDLU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google