Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

VidCom.pl – MOTTO DLA NASZYCH KLIENTÓW Sukces w biznesie nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać Ciebie. Dale Carnegie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "VidCom.pl – MOTTO DLA NASZYCH KLIENTÓW Sukces w biznesie nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać Ciebie. Dale Carnegie."— Zapis prezentacji:

1

2 VidCom.pl – MOTTO DLA NASZYCH KLIENTÓW Sukces w biznesie nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać Ciebie. Dale Carnegie

3 RYNEK E-HANDLU W POLSCE Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków internetowych w Europie. Na koniec roku 2006 obroty polskiego e-handlu przekroczyły Na koniec roku 2006 obroty polskiego e-handlu przekroczyły, z czego 5 miliardów zł, z czego połowa przypadła w udziale e-sklepom i platformom aukcyjnym. Obroty handlu elektronicznego osiągnęły 1,5% całości obrotów Obroty handlu elektronicznego osiągnęły 1,5% całości obrotów detalicznych w Polsce. Liczba e-sklepów przekroczyła graniczę 1000. Liczba e-sklepów przekroczyła graniczę 1000. Co setna złotówka w polskim handlu pochodzi obecnie z Internetu.

4 WYDATKI NA ZAKUPY W SIECI W POLSCE

5 Wzrost obrotów o ponad 4 miliardy zł na przestrzeni 4 lat Wzrost obrotów o ponad 4 miliardy zł na przestrzeni 4 lat Najwyższa średnioroczna dynamika przychodów w polskim handlu - 190% w okresie 2003-2006 Najwyższa średnioroczna dynamika przychodów w polskim handlu - 190% w okresie 2003-2006 30-krotny wzrost rynku B2C 30-krotny wzrost rynku B2C Prawie 40-krotny wzrost rynku aukcji internetowych (C2C) Prawie 40-krotny wzrost rynku aukcji internetowych (C2C) RYNEK E-HANDLU W POLSCE

6 WŁAŚCICIELU E-SKLEPU… Stworzyłeś własny sklep w Internecie. Stworzyłeś własny sklep w Internecie. Oferujesz interesujące produkty swoim klientom. Oferujesz interesujące produkty swoim klientom. Masz oczywiście konkurencję. Masz oczywiście konkurencję. Zależy Ci na tym, aby przyciągnąć do swojego biznesu jak największą liczbę nabywców. Zależy Ci na tym, aby przyciągnąć do swojego biznesu jak największą liczbę nabywców. Chcesz zwiększać obroty i zyski swojego sklepu. Chcesz zwiększać obroty i zyski swojego sklepu. Zastanawiasz się: JAK TO ZROBIĆ? Zastanawiasz się: JAK TO ZROBIĆ?

7 OBIEKCJE KLIENTÓW WOBEC E-SKLEPÓW

8 VidCom.pl odpowiada: ZDOBĄDŹ ZAUFANIE KLIENTA Oto czego obawiają się Twoi klienci. Oto dlaczego być może odwiedzają Twoją stronę, ale nie dokonują takiej ilości zakupów, jakiej oczekujesz. Zauważ, że prawie 80% internetowych nabywców nie decyduje się Zauważ, że prawie 80% internetowych nabywców nie decyduje się na zakup, ponieważ nie ma możliwości pełnego i bezpośredniego zobaczenia oferowanych produktów. Ale przecież ja mam zdjęcia towarów – odpowiadasz. Niestety zdjęcia już nie wystarczają. Nie przekonują klientów. POKAŻ KLIENTOM SWÓJ PRODUKT NA ŻYWO! POKAŻ KLIENTOM SWÓJ PRODUKT NA ŻYWO! Zauważ, że aż 68% Twoich potencjalnych klientów oczekuje szybkiego, Zauważ, że aż 68% Twoich potencjalnych klientów oczekuje szybkiego, pełnego i bezpośredniego kontaktu z Tobą. Nie telefonicznie! Nie mailowo! TWOI KLIENCI CHCĄ CIĘ USŁYSZEĆ I ZOBACZYĆ! TU i TERAZ! TWOI KLIENCI CHCĄ CIĘ USŁYSZEĆ I ZOBACZYĆ! TU i TERAZ!

9 WŁAŚCICIELU E-SKLEPU… Wiesz czego obawiają się Twoi klienci. Wiesz czego obawiają się Twoi klienci. Wiesz co ich powstrzymuje przed robieniem zakupów w Twoim sklepie. Wiesz co ich powstrzymuje przed robieniem zakupów w Twoim sklepie. Może chciałbyś się dowiedzieć czego oczekują? Może chciałbyś się dowiedzieć czego oczekują? Zastanów się, co mógłbyś zrobić, aby nabywców było więcej i więcej... Zastanów się, co mógłbyś zrobić, aby nabywców było więcej i więcej...

10 CZEGO OCZEKUJĄ KLIENCI OD E-SKLEPÓW

11 VidCom.pl odpowiada: POKAŻ SIĘ SWOIM KLIENTOM Tak, to naprawdę jest aż tak proste i oczywiste! Sam też przecież dobrze o tym wiedziałeś. Czy Ty lubisz kupować kota w worku? Nie, i Twoi klienci też nie. Zobacz, prawie 82% Twoich przyszłych klientów chce mieć z Tobą bezpośredni kontakt na żywo. Twoi klienci chcą poczuć się jak w tradycyjnym sklepie. Chcą zobaczyć Ciebie i porozmawiać z Tobą o produkcie, którym są zainteresowani. Zobacz, prawie 82% Twoich przyszłych klientów chce mieć z Tobą bezpośredni kontakt na żywo. Twoi klienci chcą poczuć się jak w tradycyjnym sklepie. Chcą zobaczyć Ciebie i porozmawiać z Tobą o produkcie, którym są zainteresowani. NIECH CIĘ ZOBACZĄ! Oczywiście nie możesz zapomnieć o rzetelnym opisie swoich produktów i dodatkowych zdjęciach. Im bardziej będziesz otwarty dla swoich klientów i dasz im więcej informacji, tym lepiej dla Ciebie. Tego oczekuje od Ciebie ponad 77% Twoich klientów. Oczywiście nie możesz zapomnieć o rzetelnym opisie swoich produktów i dodatkowych zdjęciach. Im bardziej będziesz otwarty dla swoich klientów i dasz im więcej informacji, tym lepiej dla Ciebie. Tego oczekuje od Ciebie ponad 77% Twoich klientów.

12 Unikalne narzędzie firmy VidCom.pl SYSTEM DO WIDEOKOMUNIKACJI DLA E-SKLEPU Nowoczesna WIDEOprezentacja Aplikacja e-VideoHandel to wyjątkowa możliwość bezpośredniej wideoprezentacji wystawianych przez Ciebie produktów oraz udzielenia błyskawicznej odpowiedzi na pytania klientów. Atrakcyjna WIDEOdemonstracja Za pomocą aplikacji e-VideoHandel możesz przeprowadzać szkolenia lub demonstracje działania produktów dla wielu klientów równocześnie. Wyobraź sobie jak podniesie to atrakcyjność prezentacji Twojej oferty. Prywatne WIDEOrozmowy z kimkolwiek chcesz. Z aplikacją e-VideoHandel możesz prowadzić prywatne wideorozmowy z dowolną osobą. Wystarczy, że wyślesz zaproszenie do swojej prywatnej wideokonferencji, np. mailem. Zobacz więcej na: w w w w w wwww wwww.... VVVV iiii dddd CCCC oooo mmmm.... pppp llll

13 Aplikacja e-VideoHandel – JAK TO WYGLĄDA? Przykładowy wygląd okna video ze strony www – widok klienta Wideokomunikator, którego Twój klient nie musi instalować na komputerze. Rozmawia z Tobą bezpośrednio ze strony www. Gotowe rozwiązanie do Gotowe rozwiązanie do wklejenia w Twoją stronę WWW (kod wzorcowy). Integralna i spójna Integralna i spójna kolorystycznie część Twojej witryny. Bezpośredni przekaz wideo. Bezpośredni przekaz wideo. Komunikacja tekstowa. Komunikacja tekstowa. Darmowy kontakt dla Twojego Darmowy kontakt dla TwojegoKlienta.

14 Aplikacja e-VideoHandel – JAK TO DZIAŁA? Przykładowy wygląd okna video ze strony www – Twój widok Minimalne wymagania sprzętowe: KOMPUTER Z INTERNETEM + KAMERA + MIKROFON = WIDEOROZMOWA Wyjątkowo prosta aplikacja Wyjątkowo prosta aplikacja do obsługi e-serwisu. Klientowi wystarczą 2 kliknięcia Klientowi wystarczą 2 kliknięciamyszki. Polska wersja językowa. Polska wersja językowa. 6 zagranicznych wersji 6 zagranicznych wersjijęzykowych. Pomoc napisana prostym i zrozumiałym językiem. Pomoc napisana prostym i zrozumiałym językiem. Do Twojej dyspozycji zawsze Do Twojej dyspozycji zawsze jest nasz konsultant.

15 Aplikacja e-VideoHandel – NAJLEPIEJ I NAJTANIEJ Konsultant on-line Konsultant off-line DLA TWOJEGO KLIENTA Nie musi niczego instalować! Nie musi niczego instalować! Wideorozmowa prosto ze strony WWW! Wideorozmowa prosto ze strony WWW! Wystarczą 2 kliknięcia myszki! Wystarczą 2 kliknięcia myszki! Rozmawia z Tobą za darmo, bez opłat za połączenia telefoniczne! Rozmawia z Tobą za darmo, bez opłat za połączenia telefoniczne! Koniec z wiecznie zajętymi infoliniami! Koniec z wiecznie zajętymi infoliniami! DLA CIEBIE Prześciga użytecznością i kosztami infolinie! Prześciga użytecznością i kosztami infolinie! Porozumiewanie się za pomocą czatu! Porozumiewanie się za pomocą czatu! Wideorozmowa niezależnie od posiadanego wyposażenia komputera! Wideorozmowa niezależnie od posiadanego wyposażenia komputera! Możliwość pełnej prezentacji oferty! Możliwość pełnej prezentacji oferty!

16 Aplikacja e-VideoHandel – WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO zagrożenia Wiemy jakie są zagrożenia nieodpowiedzialnego używania amatorskich rozwiązań komunikacyjnych. Dlatego podczas tworzenia systemu szczególny nacisk położyliśmy na kwestie związane z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i poufności przekazywanych informacji i danych – Twoich i Klienta. Gwarancja wysokiego bezpieczeństwa: szyfrowanie przesyłu danych silnym 128 bitowym kluczem, szyfrowanie przesyłu danych silnym 128 bitowym kluczem, dwupoziomowy system zabezpieczeń dostępu do konta i konferencji, dwupoziomowy system zabezpieczeń dostępu do konta i konferencji, współpraca z najpopularniejszymi FireWall'ami, współpraca z najpopularniejszymi FireWall'ami, domyślne nawiązywanie transmisji bez pośrednictwa zewnętrznych serwerów (architektura peer-to-peer). domyślne nawiązywanie transmisji bez pośrednictwa zewnętrznych serwerów (architektura peer-to-peer).

17 Aplikacja e-VideoHandel – PULA KORZYŚCI ZA DARMO: ZA DARMO: Każdy Klient może poznać Ciebie i Twoją firmę za darmo! 5 RAZY WIĘCEJ: 5 RAZY WIĘCEJ: 5 razy więcej obsłużonych Klientów w tym samym czasie! NIGDY WIĘCEJ: NIGDY WIĘCEJ: Nigdy więcej nie będziesz dla swojego Klienta bezosobowy! OFERTA WIDEO: OFERTA WIDEO: Pełna audiowizualna prezentacja Twojej oferty dla Klienta na żywo! WIĘKSZE ZYSKI: WIĘKSZE ZYSKI: Więcej zadowolonych Klientów – większe zyski dla Ciebie! ZADOWOLONY KLIENT: ZADOWOLONY KLIENT: Nigdy więcej zdenerwowanych Klientów wiecznie zajętymi infoliniami!

18 www.VidCom.pl ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Nie decyduj w ciemno! Sprawdź i przekonaj się jak w rzeczywistości działa e-VideoBOK – to zajmie najwyżej minutę! Kliknij w link: http://www.vidcom.pl/vbok.php Konsultant czeka na Ciebie! Zapytaj o możliwości wykorzystania naszej aplikacji! Sprawdź, jaką ofertę przygotujemy specjalnie dla Ciebie!


Pobierz ppt "VidCom.pl – MOTTO DLA NASZYCH KLIENTÓW Sukces w biznesie nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać Ciebie. Dale Carnegie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google