Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

"Przestańcie polegać na informacjach o mnie i zacznijcie zwracać uwagę na informacje ode mnie." Wasz Klient.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ""Przestańcie polegać na informacjach o mnie i zacznijcie zwracać uwagę na informacje ode mnie." Wasz Klient."— Zapis prezentacji:

1

2 "Przestańcie polegać na informacjach o mnie i zacznijcie zwracać uwagę na informacje ode mnie." Wasz Klient

3 e-VideoLearning - CO TO JEST ? Pierwsze prawdziwie wirtualne szkolenia i konferencje! Pierwsze prawdziwie wirtualne szkolenia i konferencje! Błyskawiczna edukacja bez barier na żywo! Błyskawiczna edukacja bez barier na żywo! TROCHĘ TEORII : Idealne narzędzie do szybkiego i łatwego organizowania kursów, szkoleń i konferencji online! Spotkania przez Internet z dowolną liczbą uczestników, bez konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu! Wyjątkowo bogata funkcjonalność zapewniająca wszystkie aspekty typowego szkolenia! Szkolenia na żywo, z zachowaniem pełnej interaktywności kontaktu z uczestnikami lub z odtworzenia! Minimalne koszty prowadzenia szkoleń! Maksymalna oszczędność czasu organizacji szkoleń i spotkań!

4 e-VideoLearning – NA ŻYWO PEŁNA INTERAKTYWNOŚĆ i NIESAMOWITY WYBÓR OPCJI Prezentacje PowerPoint Przygotuj wcześniej i wyświetlaj podczas szkolenia. Wyświetlane jednocześnie na ekranach wszystkich monitorów. Cały czas działa typowa komunikacja audio/wideo/tekst. Pole Białej Tablicy Równoczesna praca na wspólnym polu. Rysuj, zaznaczaj, przenoś, zmieniaj – w zależności od uprawnień. Twórz struktury, schematy, plany. Cały czas działa typowa komunikacja audio/wideo/tekst.

5 e-VideoLearning – NA ŻYWO Ankiety i testy online Ankiety i testy online Przeprowadzaj testy i badania ankietowe online. Sprawdź poziom przyswojenia wiedzy zdobytej przez uczestników. Stwórz własny test lub ankietę wykorzystując 4 rodzaje pytań. System pomoże ocenić testy i zsumuje wyniki. Udostępnianie plików Udostępnianie plików Jednoczesne udostępnianie i pobieranie. Tymczasowy schowek plików. Dostęp do historii plików danego szkolenia. Wszystkie udostępnione pliki mogą być otwarte podczas szkolenia lub zapisane na dysku.

6 Przykładowy widok okna studenta w trakcie nagranego wcześniej i udostępnionego wykładu Nagrywaj i udostępniaj wykłady wszystkim zainteresowanym. Nigdy więcej choroba wykładowcy nie będzie powodem odwołania wykładu, szkolenia. Dopasuj idealnie czas wykładowcy i studentów. Do dyspozycji dodatkowo czat publiczny i prywatny. Zapraszaj na szkolenia osoby, które nie mogą Cię odwiedzić osobiście (np. niepełnosprawni, osoby z zagranicy). Organizuj tradycyjne szkolenia pracownicze, kursy językowe, konsultacje i konferencje biznesowe e-VideoLearning – Z ODTWORZENIA

7 Wyjątkowo prosta aplikacja do obsługi konferencji. Te same proste aplikacje (konta) dla Twoich słuchaczy. Ty decydujesz o ilości potrzebnych kont i o opłatach. Polska wersja językowa. 6 zagranicznych wersji językowych. Pomoc napisana prostym i zrozumiałym językiem oraz nasz konsultant do Twojej dyspozycji. Przykładowy wygląd okna wykładowcy Minimalne wymagania sprzętowe: KOMPUTER Z INTERNETEM + KAMERA + MIKROFON = WIDEOKONFERENCJA e-VideoLearning - JAK TO DZIAŁA ?

8 e-VideoLearning – PEŁNE DOPASOWANIE Nie płać za salę na 100 osób, gdy masz 30 słuchaczy ! Dajemy Ci tyle kont ILE NAPRAWDĘ POTRZEBUJESZ !

9 e-VideoLearning – WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO zagrożeniem Wiemy jakim zagrożeniem dla Firmy jest nieodpowiedzialne używanie detalicznych rozwiązań komunikacyjnych. wysokiego poziomu bezpieczeństwa i poufności Dlatego podczas tworzenia systemu szczególny nacisk położyliśmy na kwestie związane z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i poufności przekazywanych informacji i danych – Twoich i Klienta. Gwarancja bezpieczeństwa: szyfrowanie przesyłu danych silnym 128 bitowym kluczem, dwupoziomowy system zabezpieczeń dostępu do konta i konferencji, współpraca z najpopularniejszymi FireWall'ami.

10 e-VideoLearning – MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWAŃ e-VideoLearning – MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWAŃ Wykłady, szkolenia i konferencje online na żywo. Negocjacje biznesowe, szkolenia pracownicze. Przygotowanie i udostępnianie wykładów i prezentacji. Spotkania i wykłady online znanych osobistości i ekspertów. Jednoczesne szkolenia wielu odbiorców. Przeprowadzanie testów i ankiet wśród słuchaczy. NA POTRZEBY MENEDŻERÓW I SZKOLEŃ PRACOWNICZYCH Szybkie przygotowanie szkolenia. Przeprowadzanie kursów w wielu oddziałach jednocześnie. Błyskawiczna edukacja pracowników w nowych warunkach rynkowych. Znacząca redukcja kosztów wyjazdów i delegacji pracowniczych. Wyraźne podniesienie efektywności szkoleń. Ogromna oszczędność czasu uczestników i organizatorów szkolenia.

11 Niezawodność działania Mnogość możliwości i zastosowań Jedyny tego typu zestaw narzędzi na świecie Wysoki poziom bezpieczeństwa komunikacji i danych Niespotykana wygoda użytkowania Wyjątkowa prostota obsługi e-VideoLearning – PODSUMOWANIE CECH Minimalne wymagania sprzętowe Zaskakująco niskie koszty użytkowania

12 e-VideoLearning – PODSUMOWANIE KORZYŚCI Oszczędność czasu przygotowania i przeprowadzenia kursów i szkoleń. Redukcja kosztów przeprowadzenia szkolenia nawet o 70%. Aktywne uczestnictwo w szkoleniu nieograniczonej liczby osób. Podniesienie efektywności szkoleń. Zwiększenie zasięgu oferowanych usług – brak barier terytorialnych. Wzrost zyskowności oferty szkoleniowej. Wzbogacenie oferty szkoleniowej o usługi online. Podniesienie konkurencyjności cenowej oferty. Brak problemów z pomieszczeniami i infrastrukturą. Usprawnienie zarządzania firmą. Zmniejszenie ilości delegacji i wyjazdów pracowniczych. Przeprowadzenie kursów w wielu oddziałach jednocześnie. Błyskawiczna edukacja pracowników w nowych dla firmy sytuacjach rynkowych. Prestiż dla firmy i kreowanie nowoczesnego wizerunku. Tej oferty nie pobije żaden Twój konkurent!

13 Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej. Bądź odważny i pierwszy. Bądź inny niż wszyscy. Anita Roddick

14 www.VidCom.pl ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Nie decyduj w ciemno! Sprawdź i przekonaj się jak w rzeczywistości działa e-VideoLearning – to zajmie najwyżej minutę! Kliknij w link: http://www.vidcom.pl/vbok.php http://www.vidcom.pl/vbok.php Konsultant czeka na Ciebie! Zapytaj o możliwości wykorzystania naszej aplikacji! Sprawdź, jaką ofertę przygotujemy specjalnie dla Ciebie!


Pobierz ppt ""Przestańcie polegać na informacjach o mnie i zacznijcie zwracać uwagę na informacje ode mnie." Wasz Klient."

Podobne prezentacje


Reklamy Google