Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowy wymiar komunikacji dla U R Z Ę D U. VidCom.pl - WPROWADZENIE VidCom.pl - WPROWADZENIE Współczesne firmy i urzędy coraz częściej koncentrują swoje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowy wymiar komunikacji dla U R Z Ę D U. VidCom.pl - WPROWADZENIE VidCom.pl - WPROWADZENIE Współczesne firmy i urzędy coraz częściej koncentrują swoje."— Zapis prezentacji:

1 nowy wymiar komunikacji dla U R Z Ę D U

2 VidCom.pl - WPROWADZENIE VidCom.pl - WPROWADZENIE Współczesne firmy i urzędy coraz częściej koncentrują swoje działania wokół dostępu do jak najszybszych i jak najtańszych form komunikacji międzyludzkiej. To już nie tylko wytyczna zachodnich rynków, ale tendencja coraz silniej widoczna także w polskich realiach. Katowicka firma VidCom.pl Sp. z o. o. prezentuje pierwsze polskie rozwiązanie do komunikacji i wideokomunikacji przez Internet: S y s t e m V i d C o m. p l ten, wideokonferencji System ten, to unikalna aplikacja, umożliwiająca przeprowadzenie wirtualnych spotkań z dowolną liczbą uczestników w tym samym czasie za pomocą Internetu. Do zorganizowania wideokonferencji każdemu użytkownikowi wystarczy jedynie komputer z dostępem do Sieci, wyposażony w kamerę internetową oraz mikrofon. Jeszcze nigdy dotąd komunikacja nie była tak szybka, tak prosta i tak efektywna Jeszcze nigdy dotąd komunikacja nie była tak szybka, tak prosta i tak efektywna

3 NOWE KIERUNKI ROZWOJU Stosuj innowacyjne rozwiązania. Stosuj innowacyjne rozwiązania. Bądź elastyczny – dostosuj się do zmian. Bądź elastyczny – dostosuj się do zmian. Poszukuj nowych, lepszych pomysłów i narzędzi. Poszukuj nowych, lepszych pomysłów i narzędzi. Wyjdź naprzeciw swoim Klientom. Wyjdź naprzeciw swoim Klientom. Bądź dostępny i kompetentny. Bądź dostępny i kompetentny. Bądź pionierem w swojej dziedzinie – ludzie poszukują nowości. Bądź pionierem w swojej dziedzinie – ludzie poszukują nowości. KOMUNIKUJ SIĘ SZYBKO I SPRAWNIE !!! KOMUNIKUJ SIĘ SZYBKO I SPRAWNIE !!!

4 DLACZEGO WIDEOKOMUNIKACJA Jednoczesny przekaz słów, obrazów, dźwięku i tekstu. Jednoczesny przekaz słów, obrazów, dźwięku i tekstu. Błyskawiczna komunikacja pomimo bariery odległości. Błyskawiczna komunikacja pomimo bariery odległości. Jednoczesna komunikacja dowolnej liczby osób. Jednoczesna komunikacja dowolnej liczby osób. Minimalizowanie czasu komunikacji, procesu decyzyjnego oraz obiegu informacji. Minimalizowanie czasu komunikacji, procesu decyzyjnego oraz obiegu informacji. Znaczna redukcja kosztów działalności i ewentualnych kosztów utraconych szans. Znaczna redukcja kosztów działalności i ewentualnych kosztów utraconych szans. Przesył dowolnej wielkości plików (dokumentów). Przesył dowolnej wielkości plików (dokumentów). Relacje z ważnych dla Urzędu wydarzeń NA ŻYWO. Relacje z ważnych dla Urzędu wydarzeń NA ŻYWO.

5 CECHY SYSTEMU VidCom.pl Wyjątkowa prostota obsługi. Wyjątkowa prostota obsługi. Niespotykana wygoda użytkowania. Niespotykana wygoda użytkowania. Zaskakująco niskie koszty. Zaskakująco niskie koszty. Mnogość możliwości i zastosowań. Mnogość możliwości i zastosowań. Wysoki poziom bezpieczeństwa komunikacji i danych. Wysoki poziom bezpieczeństwa komunikacji i danych. Niezawodność działania. Niezawodność działania. Minimalne wymagania sprzętowe. Minimalne wymagania sprzętowe. JEDYNY TEGO TYPU ZESTAW NARZĘDZI NA ŚWIECIE !!! JEDYNY TEGO TYPU ZESTAW NARZĘDZI NA ŚWIECIE !!!

6 Zastanów się, czy…

7 MASZ DOŚĆ CHAOSU W PRACY ?

8 A może lepiej…

9 PRACOWAĆ WYGODNIE I EFEKTYWNIE

10 ZALETY SYSTEMU VidCom.pl – - poprawa wydajności pracy i oszczędność czasu ZALETY SYSTEMU VidCom.pl – - poprawa wydajności pracy i oszczędność czasu Szeroki zakres funkcjonalny i nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają: Szeroki zakres funkcjonalny i nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają: niezakłóconą i szybką komunikację wewnątrz Urzędu i między wszystkimi oddziałami, organizowanie profesjonalnych telekonferencji między Urzędem i jego Partnerami, znaczne skrócenie czasu organizowania szkoleń, narad i spotkań z pracownikami, bardziej efektywną i wydajną obsługę klientów Urzędu, oszczędność czasu na podróżach służbowych i dojazdach do oddziałów, błyskawiczne przesyłanie dokumentów lub innych plików (zdjęcia, grafika, pliki dźwiękowe, itp.), automatyczne wysyłanie maili do większej ilości odbiorców, większe zaangażowanie urzędników przy pracy z programem nowym, ciekawym, prestiżowym i niezawodnym. Właściwe wykorzystanie systemu VidCom.pl w działalności URZĘDU to: znacząca poprawa wydajności pracy znacząca poprawa wydajności pracy skrócenie czasu realizacji wielu czynności skrócenie czasu realizacji wielu czynności

11 ZALETY SYSTEMU VidCom.pl – - bezpieczeństwo i poufność informacji i danych ZALETY SYSTEMU VidCom.pl – - bezpieczeństwo i poufność informacji i danych szyfrowaniu przesyłu danych silnym 128 bitowym kluczem, szyfrowaniu przesyłu danych silnym 128 bitowym kluczem, dwupoziomowemu systemowi zabezpieczeń dostępu do konta i konferencji, dwupoziomowemu systemowi zabezpieczeń dostępu do konta i konferencji, współpracy z najpopularniejszymi FireWall'ami. współpracy z najpopularniejszymi FireWall'ami. Wiemy jakie są zagrożenia płynące z nieodpowiedzialnego używania amatorskich rozwiązań komunikacyjnych. Dlatego podczas tworzenia systemu szczególny nacisk położyliśmy na kwestie związane z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i poufności Waszych informacji i danych. Gwarancja bezpieczeństwa dzięki:

12 VidCom.pl dla: KOMUNIKACJI MIĘDZY ODDZIAŁAMI URZĘDU Kilka budynków / Kilka oddziałów Kilka budynków / Kilka oddziałów Codzienne kilkukrotne pokonywanie drogi między oddziałami – strata czasu! Czekanie na przyjazd pracownika z dokumentami – strata czasu! Częste połączenia i rozmowy telefoniczne – wysokie koszty! Codzienne kilkukrotne pokonywanie drogi między oddziałami – koszty! Utrudnienia w przekazywaniu dokumentów i uzgodnień – codzienność! Błyskawiczna komunikacja między oddziałami Błyskawiczna komunikacja między oddziałami VidCom.pl połączy Cię z drugim oddziałem w kilka sekund! Dzięki VidCom.pl prześlesz dowolny dokument, niezależnie od rozmiaru! VidCom.pl za cenę abonamentu daje nieskończenie wiele darmowych rozmów! Dzięki VidCom.pl nie tylko usłyszysz, ale zobaczysz pracownika z innego oddziału! Wszystkie wątpliwości lub uzgodnienia między oddziałami załatwione natychmiast! TAK JEST: TAK MOŻE BYĆ:

13 VidCom.pl dla: SPOTKAŃ URZĘDU Z PARTNERAMI Konieczność dojazdu Organizacja miejsca spotkania Problemy z dopasowaniem dogodnego dla wszystkich uczestników czasu Czas potrzebny na dotarcie na miejsce spotkania Konieczność przygotowania cateringu Czasochłonne przygotowywanie materiałów do spotkań Setki dokumentów, arkuszy i wykresów Spotkanie sprzed własnego komputera - wystarczy kamera i mikrofon! Pełna opcjonalność (głos, obraz, dźwięk, przesył dokumentów, wspólna praca nad danym dokumentem) Oszczędność czasu dojazdów – spotkanie przychodzi do Ciebie Możliwość wielokrotnego wykorzystania raz przygotowanych materiałów Materiały w formie elektronicznej, profesjonalne prezentacje PowerPoint Spotkania z pracownikami, MOPS, Straży Miejskiej, Urzędu Pracy TAK JEST: TAK MOŻE BYĆ:

14 VidCom.pl dla: KONTAKTÓW URZĘDU Z DZIENNIKARZAMI Częste konferencje prasowe Częste konferencje prasowe – gdy tylko w Waszym mieście zdarzy się coś ciekawego, podziel się tym z mediami! Bez problemów organizacyjnych. Wysoka frekwencja dziennikarzy Wysoka frekwencja dziennikarzy – media chętniej będą obecne na Waszej konferencji, bez konieczności czasochłonnych dojazdów. Wideorelacje ze spotkań ze znanymi osobistościami na żywo odtworzenia. Wideorelacje ze spotkań ze znanymi osobistościami – pokażcie mediom kto Was odwiedza! Dajcie zobaczyć się na żywo lub z odtworzenia. Wideorelacje z ważnych imprez Wideorelacje z ważnych imprez – pokażcie mediom co się dzieje w Waszym mieście. Nowy sposób pokazania przyciągnie ich uwagę. Bądź pionierem w kontaktach z mediami Bądź pionierem w kontaktach z mediami – dziennikarze chętniej skorzystają z nowatorskiej formy uczestnictwa w konferencji prasowej.

15 VidCom.pl dla: CYKLICZNYCH SPOTKAŃ PRACOWNICZYCH Bez problemów organizacyjnych Bez odchodzenia od własnego biurka Bez odchodzenia od własnego biurka Bez straty czasu Bez straty czasu VidCom.pl to pełne uczestnictwo w spotkaniu, w którym pracownicy: widzą się i słyszą, mogą jednocześnie rozmawiać, mogą kontaktować się za pomocą tekstu (do dyspozycji czaty publiczne i czaty prywatne), pracują wspólnie na danym dokumencie, razem rozwiązują powstałe problemy i podejmują decyzje, równocześnie oglądają prezentację PowerPoint, błyskawicznie wymieniają między swoimi komputerami potrzebne pliki.

16 Wersje dedykowane systemu VidCom.pl systemu VidCom.pl

17 e-VideoKonsultant ABY URZĄD WYGLĄDAŁ WŁAŚNIE TAK…

18 e-VideoKonsultant CO TO JEST ? serwis doradczy Profesjonalny serwis doradczy na stronie WWW Urzędu! narzędzie administracyjne Rozbudowane narzędzie administracyjne do obsługi Waszego serwisu! Nieograniczone możliwości Nieograniczone możliwości kształtowania oferty doradczej! audiowizualnyna żywo! Pełny audiowizualny kontakt doradców z mieszkańcami na żywo! Darmowy Darmowy dostęp do usług Urzędu! Odpowiedź na najbardziej pożądaną przez Klientów formę kontaktu z doradcami w Internecie. Odpowiedź na najbardziej pożądaną przez Klientów formę kontaktu z doradcami w Internecie.

19 e-VideoKonsultant PROFESJONALNY SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY najnowocześniejszą formę tworzenia portali społecznościowych e-VideoKonsultant umożliwia doradcom i ekspertom Urzędu udzielanie porad wideo bezpośrednio ze strony internetowej. Wideoczaty na rynku zachodnim stanowią najnowocześniejszą formę tworzenia portali społecznościowych oraz porad online, przyciągają nowych klientów i budują przywiązanie użytkowników do danego serwisu. skuteczniejszą alternatywę dla czatu i e-mailatańszą i bardziej pożądaną formę infolinii e-VideoKonsultant jest absolutną nowością na rynku polskim. Stanowi nie tylko skuteczniejszą alternatywę dla czatu i e-maila, ale przede wszystkim tańszą i bardziej pożądaną formę infolinii. Dzięki naszemu rozwiązaniu Urząd będzie mógł stworzyć swoim ekspertom kompleksowo wyposażone biura i spełnić tym samym oczekiwania ponad 80% Internautów, chcących nie tylko porozmawiać, ale i zobaczyć osobę, z którą się kontaktują. bardzo prostą obsługą polskiej wersji językowej. 6 wersji językowych e-VideoKonsultant cechuje się bardzo prostą obsługą. Urząd otrzymuje przejrzystą, w pełni funkcjonalną i dostosowaną do swoich potrzeb aplikację, która oczywiście dostępna jest w polskiej wersji językowej. Dzięki temu pracownicy Urzędu będą poruszać się po niej swobodnie, szybko i bez problemów. Dla zagranicznych Klientów, czeka 6 wersji językowych, gwarantując pełną dostępność bez barier komunikacyjnych.

20 e-VideoKonsultant GOTOWE I WYGODNE ROZWIĄZANIE Gotowe rozwiązanie do zamieszczenia na stronie internetowej Urzędu w formie wzorcowego kodu. Okno wideokomunikatora będzie integralną oraz spójną kolorystycznie częścią strony internetowej Urzędu. Wystarczą 2 kliknięcia myszki! Najprostsze rozwiązanie dla klientów Urzędu, dzięki któremu nie muszą oni niczego instalować na swoich komputerach. Wideorozmowa jest prowadzona bezpośrednio ze strony WWW Urzędu. Wystarczą 2 kliknięcia myszki! za darmo! Klienci mogą rozmawiać z doradcami Urzędu za darmo! wielu doradców. Możliwość jednoczesnego prowadzenia wielu konsultacji przez wielu doradców.

21 e-VideoKonsultant MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA Organizacja profesjonalnych serwisów porad internetowych na żywo. Konsultacje doradców, którzy nie mogą udzielić porad osobiście w Urzędzie. Przeprowadzanie testów i ankiet wśród mieszkańców. Organizacja wirtualnych spotkań z ekspertami oraz osobami publicznymi z kraju i z zagranicy (aktorzy, politycy, itp.). Jednoczesna dostępność wielu konsultantów. Możliwość zatrudniania osób z poza naszego kraju. Nieograniczony zakres tematyki serwisu – dostosowany do możliwości Urzędu i potrzeb klientów. Wspólne przedsięwzięcie Urzędu i jego partnerów (MOPSu, Straży Miejskiej, Urzędu Pracy, itp.) – porady i konsultacje dla Waszych klientów. Wspólne przedsięwzięcie Urzędu i jego partnerów (MOPSu, Straży Miejskiej, Urzędu Pracy, itp.) – porady i konsultacje dla Waszych klientów.

22 e-VideoLearning SZKOLENIA I KURSY NA MIARĘ XXI W. W URZĘDZIE

23 e-VideoLearning CO TO JEST ? szkoleń i konferencji online. Unikalne narzędzie do szybkiego i łatwego przygotowania oraz przeprowadzania szkoleń i konferencji online. Spotkania przez Internet z dowolną liczbą uczestników Spotkania przez Internet z dowolną liczbą uczestników, bez konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu. o każdej porze, z każdego miejsca Błyskawiczna organizacja wideo-wykładów, o każdej porze, z każdego miejsca – wystarczy dostęp do Internetu. dla każdego Możliwość uczestnictwa w Twoim szkoleniu dla każdego! Minimalne koszty Minimalne koszty prowadzenia szkoleń! Nigdy więcej problemów Nigdy więcej problemów z pomieszczeniami i infrastrukturą! Szkolenia na żywo, z zachowaniem pełnej interaktywności kontaktu z uczestnikami lub z odtworzenia wcześniej przygotowanych wykładów i prezentacji. Szkolenia na żywo, z zachowaniem pełnej interaktywności kontaktu z uczestnikami lub z odtworzenia wcześniej przygotowanych wykładów i prezentacji.

24 e-VideoLearning SZKOLENIA I KONFERENCJE NA ŻYWO Prezentacje PowerPoint Oprócz typowej komunikacji audio/wideo/tekst, można wykorzystać prezentację przygotowaną w programie PowerPoint, która będzie jednocześnie wyświetlana na ekranach monitorów wszystkich uczestników wirtualnego wykładu. Pole Białej Tablicy Biała Tablica umożliwia jednoczesną pracę na wspólnym polu. W zależności od uprawnień uczestnicy mogą nanosić, zmieniać, zaznaczać lub usuwać elementy. Te same czynności można też wykonać na wybranym dokumencie. Ankiety i testy online Opcja Testy umożliwia sprawdzenie poziomu przyswojenia wiedzy zdobytej podczas szkolenia przez uczestników lub przeprowadzenia badania ankietowego. Można tworzyć własne testy lub ankietę wykorzystując 4 rodzaje pytań. System pomoże ocenić testy, podpowiadając ustaloną punktację każdego pytania, a na koniec zsumuje wyniki. Udostępnianie plików System umożliwia udostępnianie wszystkim uczestnikom szkolenia plików do jednoczesnego pobierania. Uczestnicy mogą zapisać udostępnione pliki na swoim dysku lub otworzyć je. Dostęp do historii przesyłanych i pobieranych plików w trakcie danego szkolenia.

25 e-VideoLearning SZKOLENIA I KONFERENCJE Z ODTWORZENIA Możliwość udostępniania przygotowanych wykładów niezależnie od czasu i miejsca. Możliwość udostępniania przygotowanych wykładów niezależnie od czasu i miejsca. Pełne dopasowanie organizacji szkolenia do możliwości czasowych prowadzącego i uczestników. Pełne dopasowanie organizacji szkolenia do możliwości czasowych prowadzącego i uczestników. Nowa forma zainteresowania wszystkich słuchaczy. Nowa forma zainteresowania wszystkich słuchaczy. Nigdy więcej nieobecność (np. spowodowana chorobą) nie będzie powodem odwołania szkolenia, czy spotkania. Nigdy więcej nieobecność (np. spowodowana chorobą) nie będzie powodem odwołania szkolenia, czy spotkania. czat publiczny - widoczny dla wszystkichuczestników konferencjiczat prywatnywidoczny tylko dla wybranych osób Podczas odtwarzania wykładu uczestnicy mogą także kontaktować się z prowadzącym lub między sobą za pomocą wiadomości tekstowych (czatu). Do dyspozycji: czat publiczny - widoczny dla wszystkich uczestników konferencji oraz czat prywatny - widoczny tylko dla wybranych osób. System umożliwia wcześniejsze przygotowanie (nagranie) wykładu, a następnie udostępnienie słuchaczom w dowolnym czasie podczas trwania szkolenia

26 e-VideoLearning MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA Organizacja szkoleń, konferencji i spotkań dla pracowników oddziału lub pomiędzy oddziałami. Błyskawiczne i wygodne uzgodnienia dokumentów, korekty projektów, podejmowanie decyzji. Przeprowadzanie wykładów online na żywo lub z odtworzenia. Udostępnianie wcześniej przygotowanych wykładów lub prezentacji wszystkim zainteresowanym (pracownikom, partnerom, kontrahentom, itp.). Jednoczesny przekaz dla nieograniczonej liczby odbiorców. Kontakty z prowadzącymi, uzgodnienia, rozmowy za pomocą czatu prywatnego lub publicznego. Tworzenie, przeprowadzanie oraz ocena komputerowych testów i ankiet.

27 e-VideoLearning PULA KORZYŚCI niskie koszty Zaskakująco niskie koszty przeprowadzenia szkolenia. Nieograniczona liczba Nieograniczona liczba uczestników jednego szkolenia. aktywnego uczestniczenia Możliwość aktywnego uczestniczenia w szkoleniu wielu osób. Brak barier terytorialnych. Brak barier terytorialnych. Skrócenie czasu przygotowania Skrócenie czasu przygotowania kursu, czy szkolenia. Błyskawiczna edukacja pracowników w nowych dla Urzędu sytuacjach. Redukcja kosztów wyjazdów pracowniczych. wdrażanienowych pracowników Szybkie wdrażanie nowych pracowników Urzędu. Ogromna oszczędność czasu. Ogromna oszczędność czasu. Profesjonalne wykłady znanych osobistości i ekspertów.

28 e-VideoBOK POTĘGA ROZMOWY W 4 OCZY

29 e-VideoBOK CO TO JEST ? Biuro Obsługi Klienta Pierwsze prawdziwie wirtualne Biuro Obsługi Klienta Najnowocześniejsza forma kontaktu Najnowocześniejsza forma kontaktu Urzędu z wszystkimi zainteresowanymi przez Internet skuteczniejsza alternatywa Zdecydowanie skuteczniejsza alternatywa dla czatu, e-maila, czy infolinii Najtańsza forma kontaktu między Urzędem i jego klientami Najtańsza forma kontaktu między Urzędem i jego klientami

30 e-VideoBOK GOTOWE I WYGODNE ROZWIĄZANIE Gotowe rozwiązanie do zamieszczenia na stronie internetowej Urzędu w formie wzorcowego kodu. Okno wideokomunikatora będzie integralną oraz spójną kolorystycznie częścią strony internetowej Urzędu. Wystarczą 2 kliknięcia myszki! Najprostsze rozwiązanie dla klientów Urzędu, dzięki któremu nie muszą oni niczego instalować na swoich komputerach. Wideorozmowa jest prowadzona bezpośrednio ze strony WWW Urzędu. Wystarczą 2 kliknięcia myszki! 5 razy więcej załatwionych spraw Nawet 5 razy więcej załatwionych spraw i przeprowadzonych rozmów z klientami Urzędu w tym samym czasie. Konsultant dostępny Konsultant niedostępny

31 e-VideoBOK PULA KORZYŚCI I PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ darmowego poznania oferty Urzędu Możliwość darmowego poznania oferty Urzędu przez wszystkich Brak bezosobowości Brak bezosobowości w kontaktach z klientami Szybszy i pełniejszy kontakt z klientami Szybszy i pełniejszy kontakt z klientami (brak zajętych linii telefonicznych, czy infolinii) niskie koszty Zaskakująco niskie koszty użytkowania Wzbogacenie aktualnej oferty Wzbogacenie aktualnej oferty Urzędu i strony WWW o przekaz wideo Bezpośredni kontakt Bezpośredni kontakt z klientami i partnerami Urzędu Internetowy Informator Internetowy Informator dostępny w każdej chwili dla wszystkich zainteresowanych (mieszkańcy, petenci, kontrahenci, itp.) Profesjonalna prezentacja Urzędu Profesjonalna prezentacja Urzędu w Sieci serwisów informacyjnych Organizacja i obsługa serwisów informacyjnych Urzędu Usprawnienie kontaktu Usprawnienie kontaktu Urzędu z klientami (alternatywa dla rozmów telefonicznych infolinii i e-maili) KORZYŚCI MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

32 VidCom.pl - PODSUMOWANIE Dzisiaj Sieć stała się równie popularna jak telefon. Daje to niesamowite możliwości organizacyjne i zapewnia wzrost efektywności wykorzystania czasu pracy. Dzisiaj Sieć stała się równie popularna jak telefon. Daje to niesamowite możliwości organizacyjne i zapewnia wzrost efektywności wykorzystania czasu pracy. Jestem przekonany, że mamy do czynienia z produktem, który może zrewolucjonizować nie tylko komunikację w Urzędzie, ale również usprawnić całą jego organizację. Jestem przekonany, że mamy do czynienia z produktem, który może zrewolucjonizować nie tylko komunikację w Urzędzie, ale również usprawnić całą jego organizację. Wyjątkowo szeroki zakres zastosowania systemu sprawia, że może on być wykorzystany praktycznie we wszystkich dziedzinach funkcjonowania Urzędu. Wyjątkowo szeroki zakres zastosowania systemu sprawia, że może on być wykorzystany praktycznie we wszystkich dziedzinach funkcjonowania Urzędu. W chwili obecnej z systemu korzysta ponad 420 firm, podkreślając jego użyteczność w codziennej pracy oraz ogromne oszczędności czasu. W chwili obecnej z systemu korzysta ponad 420 firm, podkreślając jego użyteczność w codziennej pracy oraz ogromne oszczędności czasu. W imieniu firmy VidCom.pl Sp. z o. o. pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów w działalności Urzędu, zapraszając osobiście do efektywnej i długofalowej współpracy. Jacek Namysło Prezes Zarządu VidCom.pl Sp. z o.o.


Pobierz ppt "Nowy wymiar komunikacji dla U R Z Ę D U. VidCom.pl - WPROWADZENIE VidCom.pl - WPROWADZENIE Współczesne firmy i urzędy coraz częściej koncentrują swoje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google