Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zajęcia z psychologiem Poznanie siebie drogą do sukcesu Zajęcia grupowe- 20 godzin dla 1 grupy poznasz swoje mocne strony dowiesz się, jak rozmawiać i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zajęcia z psychologiem Poznanie siebie drogą do sukcesu Zajęcia grupowe- 20 godzin dla 1 grupy poznasz swoje mocne strony dowiesz się, jak rozmawiać i."— Zapis prezentacji:

1

2 Zajęcia z psychologiem Poznanie siebie drogą do sukcesu Zajęcia grupowe- 20 godzin dla 1 grupy poznasz swoje mocne strony dowiesz się, jak rozmawiać i współpracować z innymi nauczysz się radzić sobie ze stresem poznasz sposoby na to, aby uczyć się szybciej i skuteczniej Zajęcia indywidualne - 2 godziny dla każdej osoby

3 Zajęcia z doradcą zawodowym Zaplanuj swoją przyszłość Zajęcia grupowe - 20 godzin dla grupy poznasz zasady rządzące rynkiem pracy, dowiesz się jakie są zawody przyszłości, dokonasz bilansu swojego potencjału osobistego i zawodowego, nauczysz się świadomie planować dalszą ścieżkę edukacyjno - zawodową oraz samodzielnie podejmować trafne decyzje, stworzysz Indywidualny Plan Kariery; Zajęcia indywidualne - 2 godziny dla każdej osoby

4 Zajęcia z języka angielskiego Business English-the key to your future Zajęcia grupowe- 20 godzin dla grupy zapewnią Ci wszechstronny rozwój - sprawną komunikację; pomogą Ci w odnalezieniu się na europejskim rynku pracy; przybliżone zostanie słownictwo z zakresu biznesu, przedsiębiorczości i reklamy; nauczysz się wykorzystywać język angielski w praktyce: na zakupach, w świecie usług, podczas pisania CV, podczas rozmowy o pracę, itp.

5 Zajęcia z informatyki Jesteśmy E–Europejczyk@mi Zajęcia grupowe – 40 godzin dla grupy będziesz doskonalić umiejętność korzystania z komputera w życiu codziennym oraz w pracy w grupach: ekonomicznej, menadżerskiej, webmasterskiej, uzyskasz bezpłatnie certyfikat ECDL Start potwierdzający kompetencje w zakresie wybranych czterech modułów dostępnych w programie ECDL CORE.

6 Zajęcia z matematyki Baw się matematyką Zajęcia grupowe – 25 godzin dla grupy będziesz uczył się poprzez zabawę, nauczysz się wypełniać PIT, poćwiczysz logiczne myślenie, pracę w grupie, spostrzegawczość, poznasz lub przypomnisz sobie własności figur, klejąc je, układając różne obrazki gra tangram wybierać korzystniejsze oferty w sprzedaży ratalnej, wyliczać oprocentowanie lokat i kredytów,

7 Zasady rekrutacji W pierwszej kolejności zakwalifikowani do projektu zostaną uczniowie napotykający bariery środowiskowe, geograficzne, ekonomiczne i zdrowotne. W przypadku jednoczesnego spełniania kryteriów uczestnictwa przez większą liczbę osób, niż jest to przewidziane w projekcie, o przyjęciu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń po uwzględnieniu opinii psychologa i wychowawcy. Podstawą naboru jest złożenie kompletu dokumentów aplikacyjnych Dokumenty aplikacyjne można pobrać www.gim18.lublin.plwww.gim18.lublin.pl Termin składania mija z dn. 23 września 2010 r. w sekretariacie.


Pobierz ppt "Zajęcia z psychologiem Poznanie siebie drogą do sukcesu Zajęcia grupowe- 20 godzin dla 1 grupy poznasz swoje mocne strony dowiesz się, jak rozmawiać i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google