Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rowerowe wycieczki krajoznawcze po najbliższych okolicach Na przykładzie Twierdzy Przemyśl Przedstawia: Rafał Pysz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rowerowe wycieczki krajoznawcze po najbliższych okolicach Na przykładzie Twierdzy Przemyśl Przedstawia: Rafał Pysz."— Zapis prezentacji:

1 Rowerowe wycieczki krajoznawcze po najbliższych okolicach Na przykładzie Twierdzy Przemyśl Przedstawia: Rafał Pysz

2 Łącząc pasję i sport, można naprawdę wiele osiągnąć. Twierdza Przemyśl – czyli jedna z najpotężniejszych europejskich twierdz zbudowana przez Cesarstwo Austriackie przed I wojną światową. Historia jest na wyciągnięcie ręki, czasem sami sobie z tego nie zdajemy sprawy.

3 Najważniejszy: dobry plan

4 Powstała ciekawa dokumentacja fotograficzna

5 Oraz galeria na Wikimedia Commons udostępniona przeze mnie na licencji Creative Commons Attribution ShareAlike 2.5. Jak również artykuł na Wikipedii…

6 Podsumowując – rowerowe wycieczki krajoznawcze po najbliższych okolicach to nie tylko ciekawa wycieczka, świetny sport i możliwość poznania historii, lecz również mogą być inspiracją do stworzenia ciekawego projektu promującego okoliczne zabytki. Artykuł na Wikipedii zdobył sporą popularność, a nawet został przetłumaczony w całości na język węgierski. Być może Wikipedia nie należy do bardzo profesjonalnych źródeł wiedzy, ale mam nadzieję, że choć kilku internautów zachęcę do odwiedzin Przemyśla i zwiedzania jego licznych zabytków – w tym Twierdzy Przemyśl.


Pobierz ppt "Rowerowe wycieczki krajoznawcze po najbliższych okolicach Na przykładzie Twierdzy Przemyśl Przedstawia: Rafał Pysz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google