Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dnia 10 listopada 2012r. w ramach żywej lekcji wiedzy o społeczeństwie zwiedzaliśmy Oddział Narodowego Banku Polskiego w Katowicach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dnia 10 listopada 2012r. w ramach żywej lekcji wiedzy o społeczeństwie zwiedzaliśmy Oddział Narodowego Banku Polskiego w Katowicach."— Zapis prezentacji:

1 Dnia 10 listopada 2012r. w ramach żywej lekcji wiedzy o społeczeństwie zwiedzaliśmy Oddział Narodowego Banku Polskiego w Katowicach.

2 Po dotarciu na miejsce otrzymaliśmy małe indeksy, w których notowaliśmy zdobyte wiadomości. W czasie zwiedzania poznaliśmy historię systemu bankowego w Polsce oraz bardzo ciekawe sposoby liczenia pieniędzy i maszyny liczące i segregujące bilon. Wielką atrakcją było poznanie pracy bankomatu od kuchni oraz procedury transportowania pieniędzy przez odpowiednie służby. Dla Pani Filak zaprojektowano specjalną kartę płatniczą.

3

4

5

6

7 Wycieczka była super! Dostarczyła nam wielu ciekawych informacji. Każdy kto wypełnił indeks, otrzymał nagrodę w postaci 13 tys. złotych – niestety w kawałkach - pakiecie zniszczonych i sprasowanych banknotów. Dziękujemy Pani Filak i Pani Chrobak za żywą lekcję ekonomii.

8


Pobierz ppt "Dnia 10 listopada 2012r. w ramach żywej lekcji wiedzy o społeczeństwie zwiedzaliśmy Oddział Narodowego Banku Polskiego w Katowicach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google