Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI ANGLISTYKA I JĘZYK ROSYJSKI RUSYCYSTYKA I JĘZYK ANGIELSKI PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI: ANGLISTYKA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI ANGLISTYKA I JĘZYK ROSYJSKI RUSYCYSTYKA I JĘZYK ANGIELSKI PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI: ANGLISTYKA."— Zapis prezentacji:

1 PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI ANGLISTYKA I JĘZYK ROSYJSKI RUSYCYSTYKA I JĘZYK ANGIELSKI PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI: ANGLISTYKA I JĘZYK ROSYJSKI RUSYCYSTYKA I JĘZYK ANGIELSKI Tabele przedstawiają ramowy program nauczania na kierunku filologia Specjalności główna: anglistyka, rusycystyka : Specjalność dodatkowa: język rosyjski, język angielski ZATWIERDZONE NA RADZIE WYDZIAŁU W DNIU

2 Plany studiów niestacjonarnych specjalności Plany studiów niestacjonarnych specjalności: anglistyka i język rosyjski ; rusycystyka i język angielski SEMESTR 1 Nazwa przedmiotu Forma zajęć Forma zaliczenia Wymiar godz. godz. PNJ – fonetykaćw.zal. z oc.30 PNJ- gramatykaćw.zal. z oc.30 PNJ- konwersacjaćw.zal. z oc.30 PNJ- leksykaćw.zal. z oc.30 Drugi język obcyćw.zal.60 Historia literaturyćw. + wykł. zal. z oc. + zal Wstęp do literaturoznawstwaćw.zal. z oc.5 Łacina/SCS*ćw.zal. z oc.30 Wstęp do językoznawstwaćw.zal. z oc. +egz. 30 Metodyka nauczania (I specjalność) ćw.zal. z oc.30 Profilaktyka zdrowotnawykł.zal. z oc.15 Psychologiawykł.zal.30 Kolor pomarańczowy- przedmioty ze specjalności dodatkowej Łacina obowiązuje na anglistyce SCS – na rusycystyce Studenta I roku obowiązuje zaliczenie do końca danego roku akademickiego zajęć z przysposobienia bhp i p/poż. SEMESTR 2 Nazwa przedmiotu Forma zajęć Forma zaliczenia Wymiar godz. godz. PNJ – fonetykaćw.zal. z oc.30 PNJ- gramatykaćw.zal. z oc.30 PNJ- konwersacjaćw.zal. z oc.30 PNJ- leksykaćw.zal. z oc.30 Drugi język obcyćw.zal. + egz.60 Historia literaturyćw. + wykł.zal. z oc. + zal Gramatyka opisowa z elementami gramatyki historycznej i kontrastywnej wykł.zal.15 Kultura i historia obszaru językowego wykł.zal.10 Metodyka nauczania (I specjalność) ćw.zal. z oc.30 pedagogikawykł.zal.30 Psychologiawykł.zal. z oc.30 Technologia informacyjnaćw.zal. z oc.30 Egzamin z praktycznej nauki języka (z głównej specjalności) jest egzaminem komisyjnym składa się z zaznaczonych modułów kolorem żółtym

3 Plany studiów niestacjonarnych specjalności Plany studiów niestacjonarnych specjalności: anglistyka i język rosyjski ; rusycystyka i język angielski SEMESTR 3 Nazwa przedmiotu Forma zajęć Forma zaliczenia Wymiar godz. godz. PNJ – tłumaczeniaćw.zal. z oc.30 PNJ- gramatykaćw.zal z oc.30 PNJ- konwersacjaćw.zal. z oc.30 PNJ- leksykaćw.zal. z oc.30 Historia literaturyćw. + wykł. zal. z oc.+ zal Historia filozofiiwykł.zal. z oc.15 Gramatyka opisowa z elementami gramatyki historycznej i kontrastywnej wykł.zal.15 Kultura i historia obszaru językowego wykł.zal. z oc.10 Metodyka nauczania (I specjalność) ćw.zal. z oc.30 Pedagogikawykł.zal. z oc.30 Emisja głosućw.zal. z oc.30 PNJ – fonetykaćw.zal. z oc.30 PNJ- gramatykaćw.zal. z oc.30 PNJ- konwersacjaćw.zal. z oc.30 Gramatyka opisowa z elem. językoznaw. kontrastywnego wykł.zal.15 Praktyka asystencka (główna specjalność) zal.75 Kolor pomarańczowy- przedmioty ze specjalności dodatkowej SEMESTR 4 Nazwa przedmiotu Forma zajęć Forma zaliczenia Wymiar godz. godz. PNJ – tłumaczeniaćw.zal. z oc.30 PNJ- gramatykaćw.zal. z oc.30 PNJ- konwersacjaćw.zal. z oc.30 PNJ- leksykaćw.zal. z oc.30 PNJ- stylistykaćw.zal. z oc.30 Historia literaturyćw. + wykł.zal. z oc. + egz Gramatyka opisowa z element. gramatyki hist. i kontrastywnej wykł.egz.15 Metodyka nauczania (I sp.)ćw.zal. z oc. +egz. 30 Metodyka nauczania (II sp.)ćw.zal. z oc.30 PNJ – fonetykaćw.zal. z oc.30 PNJ- gramatykaćw.zal. z oc.30 PNJ- konwersacjaćw.zal. z oc.30 Gramatyka op. z elem. językozn. kontrastywnego wykł.zal.15 Egzamin z praktycznej nauk języka (z II specjalności): fonetyka, gramatyka i konwersacja Egzamin z praktycznej nauki języka ( głównej specjalności) jest egzaminem komisyjnym składa się z zaznaczonych modułów ( kolor żółty)

4 Plany studiów niestacjonarnych specjalności Plany studiów niestacjonarnych specjalności: anglistyka i język rosyjski ; rusycystyka i język angielski SEMESTR 5 Nazwa przedmiotu Forma zajęć Forma zaliczenia Wymiar godz. godz. PNJ – tłumaczeniaćw.zal. z oc.30 PNJ- stylistykaćw.zal. z oc.30 Akwizycja języka obcegowykł.zal. z oc.15 Warsztaty dyplomowećw.zal.15 Komunikacja społecznawykł.zal. z oc.30 Kultura krajów Unii Europejskiejwykł.zal. z oc.15 PNJ – leksyka i stylistykaćw.zal. z oc.30 PNJ- tłumaczeniaćw.zal. z oc.30 Historia literaturywykł.zal. z oc.30 Gramatyka op. z elem. językoz. kontrastywnego wykł.zal. z oc.15 Kultura i historia obszaru językowego wykł.zal. z oc.30 Praktyka przedmiotowo-dydaktyczna ( I sp.) zal.75 Praktyka przedmiotowo-dydaktyczna ( II sp.) zal.30 SEMESTR 6 Nazwa przedmiotu Forma zajęć Forma zaliczenia Wymiar godz. godz. PNJ – tłumaczeniaćw.zal. z oc. 30 PNJ- stylistykaćw.zal. z oc. 30 Warsztaty dyplomowećw.zal. 15 PNJ – leksyka i stylistykaćw.zal. z oc. 30 PNJ- tłumaczeniaćw.zal. z oc. 30 Egzamin z praktycznej nauk i języka (z II specjalności): leksyka i stylistyka oraz tłumaczenia Egzamin z praktycznej nauki języka ( głównej specjalności) jest egzaminem komisyjnym składa się z zaznaczonych modułów ( kolor żółty) Warunkiem ukończenia studiów jest zdanie ustnego egzaminu dyplomowego.


Pobierz ppt "PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI ANGLISTYKA I JĘZYK ROSYJSKI RUSYCYSTYKA I JĘZYK ANGIELSKI PLANY STUDIÓW NIESTACJONARNYCH SPECJALNOŚCI: ANGLISTYKA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google