Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wykonała Joanna Michoń.  Zdrowie chcemy zachowywać na różne sposoby- prowadzimy zdrowy tryb życia, w razie choroby leczymy się. Krótko mówiąc- zdrowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wykonała Joanna Michoń.  Zdrowie chcemy zachowywać na różne sposoby- prowadzimy zdrowy tryb życia, w razie choroby leczymy się. Krótko mówiąc- zdrowy."— Zapis prezentacji:

1 Wykonała Joanna Michoń

2  Zdrowie chcemy zachowywać na różne sposoby- prowadzimy zdrowy tryb życia, w razie choroby leczymy się. Krótko mówiąc- zdrowy chce być każdy bez względu na wiek.

3 Czynniki wpływające na zdrowie to: *Zdrowa dietaZdrowa dieta *Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek *Planowanie dnia jako walka ze stresemPlanowanie dnia jako walka ze stresem *Przyjaźń i koleżeństwo jako zachowaniePrzyjaźń i koleżeństwo jako zachowanie zdrowia psychicznego *Opieka zdrowotnaOpieka zdrowotna

4  Odpowiednio dobrana dieta na pewno pomoże nam w zachowaniu zdrowia. Oto co możemy jeść w ciągu dnia.

5  Warto zastąpić,,gimnastykowanie kciuka’’ aktywnym wypoczynkiem. Pobudza to nasze serce i płuca do intensywnej pracy, co ma wielki wpływ na stan naszego zdrowia.

6  Plan dnia bardzo przydaje się w zaplanowaniu codziennych zajęć. Kiedy wiemy, co mamy zrobić o danej porze o wiele więcej czasu zaoszczędzimy na spotkania z kolegami i koleżankami.

7  Przyjaźń i koleżeństwo są bardzo ważne. Gdybyśmy niemieli kolegów o wiele trudniej byłoby poradzić sobie z codziennym stresem.

8  Wiadomo nie od dziś, że od czasu do czasu trzeba odwiedzić gabinet lekarza. Np. Przeglądy dentystyczne powinniśmy robić co najmniej raz w roku.

9 ,,Zdrowie jest najwi ę kszym darem Zadowolenie jest najwi ę kszym bogactwem Wierno ść jest najwi ę kszym zwi ą zkiem”


Pobierz ppt "Wykonała Joanna Michoń.  Zdrowie chcemy zachowywać na różne sposoby- prowadzimy zdrowy tryb życia, w razie choroby leczymy się. Krótko mówiąc- zdrowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google