Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krótko o klawiaturze i jej funkcjach. Jak usunąć tekst? Aby usunąć tekst przytrzymujemy strzałkę, która znajduję się nad dużym przyciskiem zwanym ENTER.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krótko o klawiaturze i jej funkcjach. Jak usunąć tekst? Aby usunąć tekst przytrzymujemy strzałkę, która znajduję się nad dużym przyciskiem zwanym ENTER."— Zapis prezentacji:

1 Krótko o klawiaturze i jej funkcjach

2

3 Jak usunąć tekst? Aby usunąć tekst przytrzymujemy strzałkę, która znajduję się nad dużym przyciskiem zwanym ENTER.

4

5 Znaki polskie :D I.Aby zapisać ą, ę, ć, ż, ł, ś naciskamy na daną literę i przytrzymujemy przycisk ALT na klawiaturze. II.Aby zapisać ź naciskamy na literę x i przytrzymujemy przycisk ALT. III.Aby zapisać ó naciskamy literę o i także przetrzymujemy przycisk ALT.

6 Jak zapisywać cyfry? Aby zapisać cyfry mamy do dyspozycji dwie opcje:  Korzystamy z klawiatury po prawej stronie, którą aktywujemy przyciskiem NUM LOCK;  Lub z liczb, które mamy nad literami

7 Jak zapisać % i inne symbole?  Otóż, aby zapisać symbole, które mamy mniejszym drukiem nad cyframi po prostu naciskamy przycisk SHIFT i liczbę, na której dany symbol się znajduję.

8

9  Prezentacja wykonana na potrzeby konkursu „Uczę się od ucznia”


Pobierz ppt "Krótko o klawiaturze i jej funkcjach. Jak usunąć tekst? Aby usunąć tekst przytrzymujemy strzałkę, która znajduję się nad dużym przyciskiem zwanym ENTER."

Podobne prezentacje


Reklamy Google