Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu siedziba MDDP Business Consulting, Warszawa, 18 maja 2015 r. Elitarne grono dyrektorów finansowych Możliwość wymiany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu siedziba MDDP Business Consulting, Warszawa, 18 maja 2015 r. Elitarne grono dyrektorów finansowych Możliwość wymiany."— Zapis prezentacji:

1 zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu siedziba MDDP Business Consulting, Warszawa, 18 maja 2015 r. Elitarne grono dyrektorów finansowych Możliwość wymiany doświadczeń zawodowych w gronie specjalistów Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych Interaktywna formuła zamkniętych spotkań Możliwość poznania nowych rozwiązań dostosowanych do zmian na rynku Case study Bezpłatny udział Dlaczego warto? CFO Knowledge Exchange Temat przewodni: Strategie IT dla firm

2 Zakres tematyczny Przedmiotem dyskusji w trakcie najbliższego spotkania będą zagadnienia związane z zarządzaniem wartością funkcji IT w przedsiębiorstwach zarówno w perspektywie strategicznej jak i operacyjnej, bieżącej działalności biznesowej. W ramach wprowadzenia zastanowimy się w jaki sposób współcześnie obserwowane światowe trendy w technologii wpływają na nasze postrzeganie wartości IT w biznesie Jaka jest rola IT w naszej firmie i jak powinny kształtować się relacje CEO/CFO/CIO oraz podległymi pracownikami, aby współpraca pomiędzy IT a „biznesem” była sprawna i bezproblemowa? W jaki sposób IT buduje wartość w firmie i jak ją policzyć? Ile naprawdę kosztuje IT? Czy „standardowa” ewidencja i raportowanie finansowe są wystarczające aby mieć pełną przejrzystość i komfort w zakresie funkcjonowania IT? Droga od strategii do modelu usługowego i operacyjnego IT – w jaki sposób stworzyć dobry, wiarygodny plan działań na styku IT i biznesu oraz jak mierzyć sprawność i efektywność jego wykonania? Podobnie jak podczas poprzednich spotkań chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami i obserwacjami oraz wspólnie zastanowić się jak można skutecznie kształtować relacje na styku IT i biznesu oraz jakich narzędzi można do tego użyć, aby IT było postrzegane jako źródło wymiernej wartości.

3 Prowadzący Maciej Piskorski, Manager w MDDP Business Consulting Zajmuje się zagadnieniami na styku biznesu i technologii od ponad 11 lat. Pracował głównie dla branż: energetycznej, sektora publicznego, usług finansowych oraz telekomunikacji. Jego doświadczenie obejmuje zarządzanie trudnymi projektami z wieloma interesariuszami na różnych poziomach organizacji, opracowywanie strategii, analizę i optymalizację procesów, tworzenie architektur korporacyjnych, uzasadnień biznesowych i studiów wykonalności oraz wybór i zarządzanie dostawcami. Jest certyfikowanym kierownikiem projektów, architektem korporacyjnym i specjalistą w zakresie rachunkowości zarządczej. W swojej karierze zrealizował projekty opracowania strategii IT m.in. dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Poczty Polskiej, Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, Enea, Energa i wielu innych przedsiębiorstw i grup kapitałowych Zanim dołączył do MDDP pracował w międzynarodowych firmach doradczych: Deloitte Consulting i EY. Jarosław Pietrzyk, Manager w MDDP Business Consulting Posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy w firmach doradztwa biznesowego. Pracował jako konsultant w McKinsey, Softlab, Capgemini i obecnie MDDP przy projektach od budowania strategii przez optymalizację procesów biznesowych po wdrażanie systemów wsparcia informatycznego. Zdobył bogate doświadczenie m.in. w branży farmaceutycznej i samochodowej. Pracował również przy projektach w branży wydawniczej, telekomunikacyjnej oraz usług finansowych. Od pięciu lat pełni rolę kierownika projektów. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej (mgr. Inż.) jak również Université de Sciences et Technologies de Lille (DEA) i Brunel University of Technology (BSc). Posiada tytuł doktora Swiss Federal Institute of Technology, Lausanne. Rejestracja Seminarium przeznaczone jest dla Dyrektorów Finansowych. Udział w seminarium jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację pod adresem: sekretariat@finexa.orgsekretariat@finexa.org

4 Termin i miejsce spotkania 18.05.2015 r., godz. 9:30 - 11.30 Siedziba MDDP Business Consulting, Warszawa, ul. Mokotowska 49 Dojazd: lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy – możliwość zaparkowania w strefie płatnego parkowania lub dojazdu licznymi środkami komunikacji miejskiej: tramwaj, autobus). Rejestracja Seminarium przeznaczone jest dla Dyrektorów Finansowych. Udział w seminarium jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację pod adresem: sekretariat@finexa.orgsekretariat@finexa.org

5 CFO Knowledge Exchange Formuła spotkania łączy wystąpienia członków stowarzyszenia, ekspertów i praktyków z firm doradczych oraz dyskusję i omówienie najciekawszych kwestii z udziałem wszystkich uczestników spotkania. Spotkania CFO Knowledge Exchange będą odbywały się regularnie, mniej więcej raz w miesiącu. Formuła CFO Knowledge Exchange to cykl krótkich, tematycznych spotkań poświęconych wybranym zagadnieniom znajdującym się w zakresie kompetencji Dyrektora Finansowego. Każde spotkanie koncentruje się na konkretnym, wskazanym w temacie przewodnim problemie.


Pobierz ppt "Zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu siedziba MDDP Business Consulting, Warszawa, 18 maja 2015 r. Elitarne grono dyrektorów finansowych Możliwość wymiany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google