Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja wykonana w ramach projektu: Plan rozwoju Politechniki Częstochowskiej Współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja wykonana w ramach projektu: Plan rozwoju Politechniki Częstochowskiej Współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja wykonana w ramach projektu: Plan rozwoju Politechniki Częstochowskiej Współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Numer Projektu: POKL.04.01.01-00-059/08

2

3 European Faculty of Engineering jest odpowiedzią na wymogi zmieniającego się rynku pracy w Unii Europejskiej. W EFE wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które pragną połączyć studiowanie na kierunkach technicznych z kształceniem się w języku angielskim.

4 Oferta EFE jest skierowana do ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z pracą w dużych, zagranicznych koncernach i chcą studiować w języku angielskim. Poszukiwanie pracy na międzynarodowym rynku można rozpocząć w trakcie studiów, gdyż kształcenie w EFE obejmuje zaliczenie jednego semestru na wybranej uczelni zagranicznej.

5 EFE jest jednostką umożliwiającą kształcenie w języku angielskim w ramach kierunków studiów prowadzonych przez Wydziały Politechniki Częstochowskiej: Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Wydział Zarządzania

6 W roku akademickim 2009/2010 EFE zaprasza osoby chętne do studiowania na następujących specjalnościach: Biotechnology for Environmental Protection (BEP) Business and Technology (BT) Computer Modelling and Simulation (CMS) Intelligent Energy (IE)

7 Najważniejszym celem EFE jest kształcenie przyszłych inżynierów, którzy nie tylko zdobędą wiedzę fachową z zakresu wybranego kierunku studiów, ale także biegle opanują techniczny i biznesowy język angielski, tak potrzebny na współczesnym rynku pracy.

8 Kadrę dydaktyczną EFE stanowią nauczyciele akademiccy z różnych Wydziałów Politechniki Częstochowskiej, mający doświadczenie we współpracy międzynarodowej oraz zapraszani wykładowcy z partnerskich uczelni zagranicznych.

9 W tym gronie znajdują się m.in. prof. J. Werther (Technical University of Hamburg), prof. Herricos Stapountzis (University of Thessaly, Grecja), prof. Ralph Lescroart (Institute Blaise Pascal, Haute Ecole Catholique, Virton, Belgia), prof. Genevieve Comte-Belloc (Ecole Centrale de Lyon, Francja), prof. Philippe Blanc- Benon (Ecole Centrale de Lyon, Francja).

10 Staramy się, aby program i charakter kształcenia w EFE był jak najkorzystniejszy dla studentów i spełniał ich oczekiwania. Dlatego EFE to nowoczesne zasady studiowania, dostosowane do potrzeb studentów.

11 I Ty możesz dołączyć do elitarnej grupy studentów, wystarczy, że wybierzesz studia w European Faculty of Engineerin

12 Korzyści wynikające ze studiowania w EFE: techniczna wiedza fachowa z zakresu biotechnologii, technologii i biznesu, informatyki oraz inżynierii energii, w zależności od wybranego kierunku studiów, biegła znajomość specjalistycznego (technicznego i biznesowego) języka angielskiego, możliwość układania planu studiów według własnych oczekiwań i możliwości,

13 Korzyści wynikające ze studiowania w EFE cd.: zdobycie międzynarodowego doświadczenia (naukowego i zawodowego), nawiązanie kontaktów międzynarodowych, znacznie większe możliwości zdobycia pracy na krajowym i międzynarodowym rynku, zwłaszcza w dużych koncernach przemysłowych o zasięgu globalnym.

14 EFE TO NIE SĄ STUDIA DLA KAŻDEGO - - TO STUDIA DLA WYBRANYCH... Warto zdecydować się na wstąpienie do tego grona!

15 Politechnika Częstochowska Centrum Współpracy Międzynarodowej 42-200 Częstochowa ul. Dąbrowskiego 69 European Faculty of Engineering sekretariat, pok. nr 2 tel. 0 34 325 04 31, fax: 0 34 325 40 66 www.efe.pcz.pl rbolkowska@adm.pcz.czest.pl efe@adm.pcz.czest.pl

16 Publikacja została opracowana w ramach projektu Plan rozwoju Politechniki Częstochowskiej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Numer Projektu: POKL.04.01.01-00-059/08


Pobierz ppt "Prezentacja wykonana w ramach projektu: Plan rozwoju Politechniki Częstochowskiej Współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google