Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy na cykl konferencji w ramach COACHING WEEK które odbędą się w dniach 20 - 22 maja 2013 r. w Wyższej Szkole Lingwistycznej przy ul. Nadrzecznej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy na cykl konferencji w ramach COACHING WEEK które odbędą się w dniach 20 - 22 maja 2013 r. w Wyższej Szkole Lingwistycznej przy ul. Nadrzecznej."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy na cykl konferencji w ramach COACHING WEEK które odbędą się w dniach 20 - 22 maja 2013 r. w Wyższej Szkole Lingwistycznej przy ul. Nadrzecznej 7 w Częstochowie Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: coachingweek@wsl.edu.pl do 17 maja br. coachingweek@wsl.edu.pl Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie internetowej www.wsl.edu.pl/coaching-week-polska-2013

2 Coaching dla biznesu - 20 maja

3 Coaching kariery - 21 maja

4 Szansą dla Ciebie jest zmiana- 22 maja

5 Sylwetki prelegentów Paweł Kopijer Absolwent MBA Thames Valley University (Londyn), prezes 2C Consulting, wiceprezes polskiego oddziału International Institute of Coaching, wykładowca studiów podyplomowych, certyfikowany coach, konsultant i trener, autor Modelu SEB® i książki Kompendium Zarządzania Szkoleniami. Tomasz Kuk Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Realizował projekty unijne w zakresie nowoczesnej dydaktyki zorientowanej na miękkie kompetencje. Autor programu sprzedaży opartej na neurobiologii interpersonalnej. Pracuje w Wyższej Szkole Lingwistycznej. Kamila Kuprowicz Specjalista w obszarze zarządzania personelem, akredytowany konsultant metody Insights Discovery, coach, trener, wykładowca na studiach podyplomowych - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 9 lat związana z obszarem HR w międzynarodowej korporacji.

6 Hubert Majchrzak Akredytowany coach International Coach Federation, poziom Associate Certified Coach ACC, manager. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym. Jego klienci to najczęściej kierownicy, właściciele firm i handlowcy. Zajmuje się coachingiem biznesowym. Wioletta Przenniak – Cołta Associate Certified Coach (ACC), akredytowana przez International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w coachingu rodzicielskim i life coachingu. Wspiera ludzi w kształtowaniu równowagi życiowej i osiągnięcia satysfakcji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Monika Ziaja Licencjonowany konsultant SEB/SEA projektuje narzędzia i systemy do polityki szkoleniowej. Jest koordynatorem projektów w Polish Society for Training and Development. Jest trenerem, coachem oraz wykładowcą Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie

7 Piotr Pluta Coach, trener, wykładowca Wyższej Szkoły L. Z wykształcenia pedagog. Absolwent WSLi warszawskiej szkoły Marka Rożalskiego. Ekspert z zakresu zmian z wykorzystaniem prowokatywnego podejścia. Prywatnie pasjonat biegania. Coach, członek ICF Polska. Patrycja Łężak Ekspert HR, ACC - akredytowany coach ICF, trener. Specjalizuje się w planowaniu zasobów ludzkich, procesach rekrutacyjnych, adaptacyjnych, budowaniem systemów motywacyjnych, procesów efektywności pracowników, budowaniem polityki rozwojowo- szkoleniowej, systemami ocen okresowych oraz wynagradzania. Ma praktyczne doświadczenie w realizacji zadań komunikacji wewnętrznej oraz obszaru działań o charakterze employer branding i rozwojem kultury organizacyjnej. Jest uznanym specjalistą planującym i realizującym procesy rekrutacyjne oparte na assessmentcenter i development center.


Pobierz ppt "Zapraszamy na cykl konferencji w ramach COACHING WEEK które odbędą się w dniach 20 - 22 maja 2013 r. w Wyższej Szkole Lingwistycznej przy ul. Nadrzecznej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google