Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chór S ENSORIUM. Chór wiedziony dobrym doświadczeniem z maja br., odbył zgrupowanie w Ośrodku zs5, w Okunince, w dniach 23-25 września. Pogoda była piękna,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chór S ENSORIUM. Chór wiedziony dobrym doświadczeniem z maja br., odbył zgrupowanie w Ośrodku zs5, w Okunince, w dniach 23-25 września. Pogoda była piękna,"— Zapis prezentacji:

1 Chór S ENSORIUM

2 Chór wiedziony dobrym doświadczeniem z maja br., odbył zgrupowanie w Ośrodku zs5, w Okunince, w dniach 23-25 września. Pogoda była piękna, praca owocna, atmosfera modelowa. Chór wiedziony dobrym doświadczeniem z maja br., odbył zgrupowanie w Ośrodku zs5, w Okunince, w dniach 23-25 września. Pogoda była piękna, praca owocna, atmosfera modelowa.

3 18.10.2011. Chór zs5 uczestniczył w koncercie podsumowującym obchody 5. rocznicy nadania imienia Jana Pawła II naszej szkole. To był piękny i pouczający koncert, w którym śpiewaliśmy z profesjonalnym zespołem, jakim jest Chór UMCS. W repertuarze były pieśni do tekstów Karola Wojtyły, z muzyką Piotra Selima, który akompaniował obydwu chórom.Całością dyrygowała Pani Urszula Bobryk, dziekan i wykładowca Wydziału Artystycznego UMCS. Utworem w wykonaniu naszego chóru dyrygowała Maria Korycińska. 18.10.2011. Chór zs5 uczestniczył w koncercie podsumowującym obchody 5. rocznicy nadania imienia Jana Pawła II naszej szkole. To był piękny i pouczający koncert, w którym śpiewaliśmy z profesjonalnym zespołem, jakim jest Chór UMCS. W repertuarze były pieśni do tekstów Karola Wojtyły, z muzyką Piotra Selima, który akompaniował obydwu chórom.Całością dyrygowała Pani Urszula Bobryk, dziekan i wykładowca Wydziału Artystycznego UMCS. Utworem w wykonaniu naszego chóru dyrygowała Maria Korycińska.

4 Koncert z Okazji 5 Rocznicy Nadania Szkole Imienia Jana Pawła II

5 W dniach 3 i 4 czerwca w auli Zespołu Szkół nr 5 odbył się Wojewódzki Konkurs Chórów Szkolnych programu ŚPIEWAJĄCA POLSKA. Ogółem wystąpiło 35 chórów z całego województwa. Wśród nich chór naszej szkoły. Ku naszej wielkiej radości i dumie otrzymaliśmy Brązowy Dyplom w kategorii chórów szkół średnich.

6 Śpiewamy z pasją

7 Koncert Galowy w Filharmonii Lubelskiej 09.11.2011. Chór zs5 wystąpił po raz pierwszy pod nazwą "Sensorium" (łac. świadomość), na galowym koncercie w Filharmonii Lubelskiej. Był to koncert podsumowujący Konkurs prozy poezji i pieśni patriotycznej, w którym uczestniczyło osiem chórów z Lublina. Pieśni piękne, choć historyczne wzruszały publiczność i nas, wykonawców. 09.11.2011. Chór zs5 wystąpił po raz pierwszy pod nazwą "Sensorium" (łac. świadomość), na galowym koncercie w Filharmonii Lubelskiej. Był to koncert podsumowujący Konkurs prozy poezji i pieśni patriotycznej, w którym uczestniczyło osiem chórów z Lublina. Pieśni piękne, choć historyczne wzruszały publiczność i nas, wykonawców.

8 Ubiegłoroczny koncert w Filharmonii Lubelskiej z Okazji 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

9 Muzyka jest sztuką najbardziej demokratyczną

10 Koncert kolęd

11 Lepszych dyrygentek jak u nas w chórze nie znajdziecie! Pani Lucyna Mijal i p. Maria Korycińska, to dzięki nim udało nam się tyle osiągnąć w tak krótkim czasie. Na zeszłorocznym koncercie kolęd, ku naszej wielkiej radości, śpiewała z nami również publiczność, którą dyrygowała p. Lucyna Mijal. Wszyscy spędzili wspaniale ten czas. Dziękujemy!

12 Na próbach jest wiele pracy, ale również wiele wspaniałej zabawy.

13 Muzyka nas łączy, muzyka to cud.

14 Dołącz do nas! SENSORIUM zaprasza!


Pobierz ppt "Chór S ENSORIUM. Chór wiedziony dobrym doświadczeniem z maja br., odbył zgrupowanie w Ośrodku zs5, w Okunince, w dniach 23-25 września. Pogoda była piękna,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google