Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

- Odmienne strony - Szkoły z Charakterem. Szkoła Jaka ta szkoła jest, wszyscy widzą… Już na pierwszy rzut oka! Dzieci takie uśmiechnięte, radosne, starsi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "- Odmienne strony - Szkoły z Charakterem. Szkoła Jaka ta szkoła jest, wszyscy widzą… Już na pierwszy rzut oka! Dzieci takie uśmiechnięte, radosne, starsi."— Zapis prezentacji:

1 - Odmienne strony - Szkoły z Charakterem

2 Szkoła Jaka ta szkoła jest, wszyscy widzą… Już na pierwszy rzut oka! Dzieci takie uśmiechnięte, radosne, starsi trochę przytłumieni, z całą pewnością nadmiarem wiedzy, nauczyciele życzliwi i pomocni. Ale niech każdy sam się przekona o naszym charakterze…

3 Ogród szkolny

4 Ścianka

5 Ściana

6 Batut

7 Szkolny basen

8 Basen

9 Zespół muzyczny

10 Szkolne muzykowanie

11 Sala gimnastyczna

12 Sauna… czyli czas relaksu

13 Spotkania Nasza szkoła ma dość często zaszczyt gościć szczególnych ludzi, tych, którzy nas ubogacają, pomagają nam kształtować nasze poglądy na świat, kreują wyobraźnię. Równie często to my wychodzimy im na spotkanie w czasie wyjazdów i wycieczek. Oto kilka scen z tegorocznych spotkań.

14 Krzysztof Rutkowski

15 Alina Margolis-Edelman

16

17 Henryk Giedroyc

18 Andrzej Seweryn

19 Leszek Kołakowski

20 Wycieczki naukowe Aby poszerzyć naszą wiedzę i rozwinąć zdolności językowe, wyjeżdżamy na wyjazdy, krajowe bądź zagraniczne. W czasie ich trwania spotykamy się z osobami, które mogą nam przekazać coś interesującego, lub odwiedzamy ciekawe miejsca. Tradycją są już letnie i jesienne wycieczki do Paryża, czy wiosenne do Berlina.

21 Kraków

22 Kraków

23 Doświadczenie tradycji

24 Warszawa

25 Warszawa

26 Paryż - Oxford

27 Wiedeń

28 Imprezy szkolne Mogłoby się wydawać, że ciągle świętujemy, nic bardziej mylącego… Jednak w przerwach między nauką, przychodzi czas na zabawę. Mamy też swoje szczególne święta szkolne, jak I Komunia Święta drugoklasistów, czy rozdanie mundurków.

29 Komunia

30 Komunia

31 Tworzenie wspólnoty

32 Śledź w szkole Śledź w szkole

33 Śledź w szkole

34 Zycie to nie teatr

35 Szkolne jazzowanie

36 Kraina szkolnych bajek

37 Wyjazdy sportowo rekreacyjne Kiedy wszystkim już się wydaje, że panuje monotonia niekończącej się nauki, warto byłoby trochę zmienić tryb życia. Góry? Żagle? Pomysłów wystarczy dla każdego, każdy może się wyszaleć, by z nową energią wrócić do szkoły.

38 Stożek

39 Stożek

40 Stożek nasza magiczna góra

41

42 Austria

43 Śniegowe perypetie

44 Zawody na Stożku

45

46 Zakopane i Dolina Chochołowska

47

48 Pogoria

49 Pogoria

50 Niespodzianki rodziców chrzestnych

51 Nasza galeria

52 Szkolne zakamarki


Pobierz ppt "- Odmienne strony - Szkoły z Charakterem. Szkoła Jaka ta szkoła jest, wszyscy widzą… Już na pierwszy rzut oka! Dzieci takie uśmiechnięte, radosne, starsi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google