Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wakacje z Królewną Śnieżką. Jesteśmy siostrzyczkami, Dwu jajowymi bliźniaczkami. Chociaż nieco się różnimy. Wakacje obie bardzo lubimy. W tym roku w góry.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wakacje z Królewną Śnieżką. Jesteśmy siostrzyczkami, Dwu jajowymi bliźniaczkami. Chociaż nieco się różnimy. Wakacje obie bardzo lubimy. W tym roku w góry."— Zapis prezentacji:

1 Wakacje z Królewną Śnieżką

2 Jesteśmy siostrzyczkami, Dwu jajowymi bliźniaczkami. Chociaż nieco się różnimy. Wakacje obie bardzo lubimy. W tym roku w góry wyjeżdżamy, Wszystkie potrzebne rzeczy zabieramy. A do tego Królewna Śnieżka nas odwiedziła, Do wspólnej wycieczki zaprosiła. W autku już siedzimy, Zapięte pasy sprawdzimy. My na tylnich siedzeniach ze śnieżką się bawimy, Drogi wcale nie śledzimy. Bo tata z mamą mapę mają, Wszystkim zakrętom radę dają.

3 Tyle radości i energii mamy, Gdy w góry wjeżdżamy. Pani góralka wita nas miło, To ile mamy bagaży ją nie zdziwiło. Tata wycieczkę w góry proponuje, A mama kremem cała trójkę smaruje. Tata też swój nosek nadstawia, Wtedy słońca się nie obawia.

4 Kwaśnicę i inne dania próbujemy, Na pewno się nie zatrujemy. Po Krupówkach spacerujemy, Zdjęcie z misiem bardzo chcemy, lecz nigdzie go nie znajdziemy. Ciupagi na szczęście tata kupuje, A Śnieżka z nimi dzielnie maszeruje

5 Całe wakacje miło spędzamy, Zegnać się z górami nie zamierzamy. Na pewno kiedyś jeszcze tu wrócimy, Starych znajomych odwiedzimy. Po górach pochadzamy, Na Krupówki się udamy. Jednym słowem wakacje z Królewną Śnieżką są udane, Nasze buzie uradowane!!!


Pobierz ppt "Wakacje z Królewną Śnieżką. Jesteśmy siostrzyczkami, Dwu jajowymi bliźniaczkami. Chociaż nieco się różnimy. Wakacje obie bardzo lubimy. W tym roku w góry."

Podobne prezentacje


Reklamy Google