Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wybudowany w 1973 r. budynek szkolny w Starej Słupi jest piętrowy, wyposażony w instalację kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wodociągową i telefoniczną.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wybudowany w 1973 r. budynek szkolny w Starej Słupi jest piętrowy, wyposażony w instalację kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wodociągową i telefoniczną."— Zapis prezentacji:

1

2 Wybudowany w 1973 r. budynek szkolny w Starej Słupi jest piętrowy, wyposażony w instalację kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wodociągową i telefoniczną. Obwód szkoły obejmują miejscowości Stara Słupia, Pokrzywianka Górna, Jeleniów z gminy Nowa Słupia oraz Grzegorzowice Wybudowany w 1973 r. budynek szkolny w Starej Słupi jest piętrowy, wyposażony w instalację kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wodociągową i telefoniczną. Obwód szkoły obejmują miejscowości Stara Słupia, Pokrzywianka Górna, Jeleniów z gminy Nowa Słupia oraz Grzegorzowice z gminy Waśniów. z gminy Waśniów.

3

4 K. Oględzińska, A. Majzel, K. Oględzińska, A. Majzel, M. Kędzierska, J. Gibała, M. Kędzierska, J. Gibała, M. Czekaj, A. Agatowska, Z.Latała, M. Czekaj, A. Agatowska, Z.Latała, D. Król. A. Budzińska, A. Sepioło, D. Król. A. Budzińska, A. Sepioło, Z. Budziński PP- M. Kurpińska i I. Przemyska

5

6

7 Klasa I-III

8 Programy realizowane w szkole Program Comenius Program Nauczania Interdyscyplinarnego Program "Cyfrowa szkoła" Indywidualizacja Nauczania i Wychowania w kl. I-III w Gminie Nowa Słupia Indywidualizacja Nauczania i Wychowania w kl. I-III w Gminie Nowa Słupia Świętokrzyski Program Wspierania Rozwoju Edukacji Na Obszarach Wiejskich Świętokrzyski Program Wspierania Rozwoju Edukacji Na Obszarach Wiejskich Program Operacyjny Kapitał Ludzki - "Przedszkolaki na start" Program e-Twinning Program Integracji Społecznej Program "Szkoła bez Przemocy" Program "Owoce w Szkole" i "Szklanka Mleka" Nauczyciel z klasą Uczniowie z klasą Program "Radosna Szkoła" Program "Z Zabawy Nauka" Program "Podróże Historyczno-Kulturowe w Czasie i Przestrzeni"

9 Certyfikaty Certyfikat - "Szkoła bez przemocy" Certyfikat - "Jodła Papieska" Certyfikat - "Klasa Pięknych Umysłów" Certyfikat - "Owoce, warzywa i soki są na 5" Certyfikat - "Szkoła z klasą" Certyfikat - "Zachowaj trzeźwy umysł" Certyfikat uczestnika programu -"Zbierając baterie - chronimy środowisko" Certyfikat uczestnika programu -"Zbierając baterie - chronimy środowisko" Certyfikat - Nauczyciel z klasą"

10

11

12 Certyfikat za udział w projekcie edukacyjnym Żywe Pomniki Beatyfikacji Jana Pawła II

13 Certyfikaty Klasy pięknych umysłów i Szkoły bez przemocy


Pobierz ppt "Wybudowany w 1973 r. budynek szkolny w Starej Słupi jest piętrowy, wyposażony w instalację kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wodociągową i telefoniczną."

Podobne prezentacje


Reklamy Google