Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzie ń Przedsi ę biorczo ś ci Pierwszy dzień Twojej kariery 3 Kwietnia 2008 roku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzie ń Przedsi ę biorczo ś ci Pierwszy dzień Twojej kariery 3 Kwietnia 2008 roku."— Zapis prezentacji:

1 Dzie ń Przedsi ę biorczo ś ci Pierwszy dzień Twojej kariery 3 Kwietnia 2008 roku

2 "Dzień przedsiębiorczości" organizowany jest co roku 15 marca przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP. Dzień Przedsiębiorczości ma na celu wprowadzenie młodych ludzi na przyszłą ścieżkę drogi zawodowej.

3 Mój w ł asny Dzie ń Przedsi ę biorczo ś ci Dla mnie samego Dzień Przedsiębiorczości zaczął się 3 kwietnia 2008 roku. To tego właśnie dnia sprawdzałem swoje dotychczasowe umiejętności na stanowisku jako Manipulant Surowca Drzewnego Manipulant Surowca to osoba na której spoczywa odpowiedzialność za dokładne wymiarowanie surowca tak by w następnym procesie nie było jakich kolwiek problemów. Jest to odpowiedzialne stanowisko które miałem szanse obsługiwać przez wyznaczony prędzej czas. Nauczyło to mnie odpowiedzialności, sumienności ale przede wszystkim dokładności której mi brakowało.

4 Budowa stanowiska pracy Stanowisko pracy wyposażone było: - Piłę mechaniczną - Łatę Miernicza 10 m - Wózek widłowy - Surowiec (Kłody drewna) Do pracy na tym stanowisku biorą udział 3 osoby: Pilarz, Kierowca Wózka, Manipulant.

5 Piła Wózek widłowy Surowiec

6 Najczęściej jest to cienka długa deska mająca naznaczone odcinki co 10cm do 7 Metrów. A tak najczęściej wygląda strój pilarza.

7 Uważam że Dzie ń Przedsi ę biorczo ś ci jest potrzebny, by młodzież taka nie opanowana jak na owe czasy posmakowała czym jest Praca. Dziękuje za poświęcenie tej prezentacji chwili uwagi Państwa. Dziękuje Damian Gawin


Pobierz ppt "Dzie ń Przedsi ę biorczo ś ci Pierwszy dzień Twojej kariery 3 Kwietnia 2008 roku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google