Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczne ferie zimowe. Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Sp ę d ź cie ferie na wesoło uprawiaj ą c sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczne ferie zimowe. Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Sp ę d ź cie ferie na wesoło uprawiaj ą c sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia."— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczne ferie zimowe

2 Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Sp ę d ź cie ferie na wesoło uprawiaj ą c sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia nogi, ręce i kręgosłup! Podczas jazdy na łyżwach uczymy się koordynacji ruchów i gracji! Jazda na sankach dotlenia organizm, wyzwala emocje! Sanki połączone w kuligu dostarczają wiele uśmiechu! Można dać upust swojej energii!

3 Jazda na snowboardzie to niesamowita frajda! Wyzwala adrenalinę! Zimą możemy urządzić wojnę na śnieżki! A dzięki temu również wzmocnimy nasz system odporności i bardzo miło spędzimy czas!

4 Nale ż y jednak pami ę tać o bezpiecze ń stwie podczas zabawy! Nie ś lizgaj si ę po zamarzni ę tych stawach, jeziorach i rzekach! Nie zje ż d ż aj z górek ko ń cz ą cych si ę ulicami! Nie zje ż d ż aj z górek po nieznanych trasach! Uprawiaj ą c sporty zimowe ubieraj si ę ciep ł o, lecz w lekkie ubiory!

5 Chcesz mie ć udane ferie? Skorzystaj z tego przepisu! Wrzuć do garnka rozsądku troszeczkę I już nie wejdziesz na zamarzniętą rzeczkę. Gdy wyobraźni trzy łyżeczki odliczysz, Ominiesz górki w pobliżu ulicy. Dodając kubek rozwagi i miodu, Nie przypniesz sanek do samochodu. Wszystko przyprawisz szczyptą uwagi, A nie rzucisz śnieżką w twarz kolegi. Wypij napoju dwie filiżanki, Resztą poczęstuj wszystkie koleżanki. Przepis wspaniały, działa błyskawicznie; Bawiąc się świetnie, zachowasz zdrowie i życie!


Pobierz ppt "Bezpieczne ferie zimowe. Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Sp ę d ź cie ferie na wesoło uprawiaj ą c sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google