Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczne ferie zimowe

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczne ferie zimowe"— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczne ferie zimowe

2 Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy
Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Spędźcie ferie na wesoło uprawiając sporty zimowe! Jazda na sankach dotlenia organizm, wyzwala emocje! Sanki połączone w kuligu dostarczają wiele uśmiechu! Można dać upust swojej energii! Jazda na łyżwach wzmacnia nogi, ręce i kręgosłup! Podczas jazdy na łyżwach uczymy się koordynacji ruchów i gracji!

3 Jazda na snowboardzie to niesamowita frajda!
Wyzwala adrenalinę! Zimą możemy urządzić wojnę na śnieżki! A dzięki temu również wzmocnimy nasz system odporności i bardzo miło spędzimy czas!

4 Należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie podczas zabawy!
Nie ślizgaj się po zamarzniętych stawach, jeziorach i rzekach! Nie zjeżdżaj z górek kończących się ulicami! Nie zjeżdżaj z górek po nieznanych trasach! Uprawiając sporty zimowe ubieraj się ciepło, lecz w lekkie ubiory!

5 Chcesz mieć udane ferie? Skorzystaj z tego przepisu!
Wrzuć do garnka rozsądku troszeczkę I już nie wejdziesz na zamarzniętą rzeczkę. Gdy wyobraźni trzy łyżeczki odliczysz, Ominiesz górki w pobliżu ulicy. Dodając kubek rozwagi i miodu, Nie przypniesz sanek do samochodu. Wszystko przyprawisz szczyptą uwagi, A nie rzucisz śnieżką w twarz kolegi. Wypij napoju dwie filiżanki, Resztą poczęstuj wszystkie koleżanki. Przepis wspaniały, działa błyskawicznie; Bawiąc się świetnie, zachowasz zdrowie i życie!


Pobierz ppt "Bezpieczne ferie zimowe"

Podobne prezentacje


Reklamy Google