Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BEZPIECZNE FERIE 2015 Zapewne wszyscy chcemy przeżyć ferie zimowe i wrócić do szkoły szesnastego lutego. Ta prezentacja powstała na celu poinformowania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BEZPIECZNE FERIE 2015 Zapewne wszyscy chcemy przeżyć ferie zimowe i wrócić do szkoły szesnastego lutego. Ta prezentacja powstała na celu poinformowania."— Zapis prezentacji:

1 BEZPIECZNE FERIE 2015 Zapewne wszyscy chcemy przeżyć ferie zimowe i wrócić do szkoły szesnastego lutego. Ta prezentacja powstała na celu poinformowania was jak bezpiecznie przeżyć ferie.

2 ZABAWA NA DWORZE Na dworze podczas ferii spędzicie zapewne większą część czasu niż w domu, dlatego gdy będziecie wychodzić zastosujcie się do reguł umieszczonych na kolejnym slajdzie.

3 REGUŁY ZABAWY NA DWORZE
Kiedy wychodzisz z domu poinformuj swojego opiekuna gdzie idziesz i na jak długo. Zawsze noś z sobą telefon komórkowy oraz klucze od domu. W miejscach zaludnionych lub często uczęszczanych schowaj wszystkie cenne rzeczy do kieszeni by nie skusić potencjalnego złodzieja.

4 UBIÓR W zimę jak zapewne wiecie trzeba ubierać się ciepło i wygodnie. Teraz przedstawię wam podstawowy ubiór, który każdy z nas powinien mieć. CZAPKA SZALIK KURTKA CIEPŁE SPODNIE KOZAKI

5 BEZPIECZNE ZABAWY NA DWORZE
Na dworze podczas ferii można robić naprawdę wiele rzeczy ale sęk w tym, że jeśli nie będziemy bawić się w bezpieczny sposób to poniesiemy przykre konsekwencje

6 BEZPIECZNE HASANIE Oto kilka propozycji bezpiecznych zabaw.
Jazda na sankach Jazda na łyżwach Jazda na nartach Rzucanie się śnieżkami Itp...

7 NIEBEZPIECZNE HASANIE
Oto kilka przykładów zabaw niebezpiecznych. Spacerowanie po lodzie w miejscach takich jak jeziora lub stawy. Rzucanie się kamieniami Jazda na łyżwach po jeziorach lub stawach Itp...

8 ZABAWY W DOMU W domu zapewne nie spędzicie tyle czasu co na dworze ale musicie znać zasady zabawy w domu.

9 ZASADY ZABAW W DOMU W czasie ferii gdy zostajecie w domu sami i chcecie się pobawić musicie przestrzegać poniższych zasad. Nigdy nie baw się zapałkami Nie baw się prądem Nie rzucaj rzeczami ciężkimi lub kruchymi Itp...

10 KILKA DOMOWYCH ZABAW Oto kilka domowych zabaw. Zabawa w chowanego
Granie w gry planszowe Układanie origami Itp...

11 KONIEC OBRAZY ZOSTAŁY POBRANE Z GOOGLE GRAFIKA
PREZENTACJA ZOSTAŁA WYKONANA PRZEZ UCZNIA Bartłomieja Gorczycę.


Pobierz ppt "BEZPIECZNE FERIE 2015 Zapewne wszyscy chcemy przeżyć ferie zimowe i wrócić do szkoły szesnastego lutego. Ta prezentacja powstała na celu poinformowania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google