Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczne ferie zimowe. Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Spędźcie ferie na wesoło uprawiając sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia nogi,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczne ferie zimowe. Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Spędźcie ferie na wesoło uprawiając sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia nogi,"— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczne ferie zimowe

2 Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Spędźcie ferie na wesoło uprawiając sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia nogi, ręce i kręgosłup! Podczas jazdy na łyżwach uczymy się koordynacji ruchów i gracji! Jazda na sankach dotlenia organizm, wyzwala emocje! Sanki połączone w kuligu dostarczają wiele uśmiechu! Można dać upust swojej energii!

3 Jazda na snowboardzie to niesamowita frajda! Wyzwala adrenalinę! Zimą możemy urządzić wojnę na śnieżki! A dzięki temu również wzmocnimy nasz system odporności i bardzo miło spędzimy czas !

4 Należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie podczas zabawy!  Nie ślizgaj się po zamarzniętych stawach, jeziorach i rzekach!  Nie zjeżdżaj na sankach z górek kończących się u licami!  Nie zjeżdżaj z górek na sankach po nieznanych t rasach!  Uprawiając sporty zimowe ubieraj się c iepło, lecz w lekkie ubiory!

5   Klucze od mieszkania chowaj pod ubraniem!   NIE podawaj nikomu swojego adresu zamieszkania!   NIE opowiadaj o wyposażeniu domu i zasobach majątkowych rodziny!   NIE ufaj osobom obcym!   NIE bierz od nich proponowanych słodyczy!   NIE korzystaj z ich zaproszenia na spacer lub do domu!   NIE wsiadaj do samochodu osób nieznajomych!

6 Chcesz mieć udane ferie? Skorzystaj z tego przepisu! Wrzuć do garnka rozsądku troszeczkę I już nie wejdziesz na zamarzniętą rzeczkę. Gdy wyobraźni trzy łyżeczki odliczysz, Ominiesz górki w pobliżu ulicy. Dodając kubek rozwagi i miodu, Nie przypniesz sanek do samochodu. Wszystko przyprawisz szczyptą uwagi, A nie rzucisz śnieżką w twarz kolegi. Wypij napoju dwie filiżanki, Resztą poczęstuj wszystkie koleżanki. Przepis wspaniały, działa błyskawicznie; Bawiąc się świetnie, zachowasz zdrowie i życie!


Pobierz ppt "Bezpieczne ferie zimowe. Ferie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Spędźcie ferie na wesoło uprawiając sporty zimowe! Jazda na łyżwach wzmacnia nogi,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google