Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedstawia: Marek Ciesielski 1. Mój tata jest żołnierzem zawodowym, oficerem. Zajmuje się zarządzaniem zasobami osobowymi w wojsku. Matematyka między.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedstawia: Marek Ciesielski 1. Mój tata jest żołnierzem zawodowym, oficerem. Zajmuje się zarządzaniem zasobami osobowymi w wojsku. Matematyka między."— Zapis prezentacji:

1 Przedstawia: Marek Ciesielski 1

2 Mój tata jest żołnierzem zawodowym, oficerem. Zajmuje się zarządzaniem zasobami osobowymi w wojsku. Matematyka między innymi pomaga mu wykonywać dla przełożonych różnego rodzaju zestawienia analityczne i sprawozdawcze, dotyczące aktualnej sytuacji kadrowej w instytucji, w której służy, jak również w podległych jednostkach wojskowych. Matematykę wykorzystuje również w czasie ćwiczeń wojskowych np. przy określaniu prognozy uzupełnienia strat oddziałów biorących udział w walce. 2

3 Moja mama zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa domowego. Wbrew pozorom matematyka jest jej bardzo potrzebna. To ona robi zakupy dla domu i jego mieszkańców. Jest odpowiedzialna za właściwą realizację wydatków finansowych w naszej rodzinie. Matematyka przydaje się jej także przy przygotowaniu posiłków oraz pieczeniu ciast. 3


Pobierz ppt "Przedstawia: Marek Ciesielski 1. Mój tata jest żołnierzem zawodowym, oficerem. Zajmuje się zarządzaniem zasobami osobowymi w wojsku. Matematyka między."

Podobne prezentacje


Reklamy Google