Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mam na imię Fernandez Moi Państwo mówią do mnie Ferdi lub Ferduszka...niech im będzie... Urodziłem się w Słubicach 11 lipca 2004 roku; Mam więc prawie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mam na imię Fernandez Moi Państwo mówią do mnie Ferdi lub Ferduszka...niech im będzie... Urodziłem się w Słubicach 11 lipca 2004 roku; Mam więc prawie."— Zapis prezentacji:

1 Mam na imię Fernandez Moi Państwo mówią do mnie Ferdi lub Ferduszka...niech im będzie... Urodziłem się w Słubicach 11 lipca 2004 roku; Mam więc prawie 17 miesięcy; Moje wymiary to: 70, 30 i 45 cm (ten ostatni wymiar to wtedy, kiedy jestem bardzo zadowolony )

2 Zawodowo zajmuję się... nic nie robieniem. To wbrew pozorom bardzo trudne i odpowiedzialne obowiązki ze względu na coraz bardziej zmniejszające się wymiary elektroniki w naszych domach. Ukończyłem renomowane uczelnie oraz odbyłem obowiązkową służbę wojskową w piechocie morskiej.

3 Poświęcam się również pracy charytatywnej więc na ochotnika odbyłem praktyki w lokalnym biurze ochrony jako kot gończy 007.

4 Jako kandydat na Mistera 2005 mam zamiar walczyć o pokój na świecie i właściwe proporcje mięsa w puszkach. Odbyłem w tym celu dwie podróże zagraniczne: - odwiedziłem Góry Skaliste - oraz wielkie trawiaste sawanny Ameryki Północnej

5 A teraz zdradzę Wam moją największą tajemnicę:

6 Uwielbiam truskawki...

7 Proszę o głosy!!! Czyż nie jestem piękny i uroczy?!

8 Troszkę nieśmiały...

9 Ale za to jaki postawny! Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkie niebieskie piękności!


Pobierz ppt "Mam na imię Fernandez Moi Państwo mówią do mnie Ferdi lub Ferduszka...niech im będzie... Urodziłem się w Słubicach 11 lipca 2004 roku; Mam więc prawie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google