Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cześć! Jestem Netka! Znajdujemy się na pulpicie systemu Windows XP. Widzicie tego fajnego liska? To przeglądarka Mozilla Firefox. Umożliwi wam przeglądanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cześć! Jestem Netka! Znajdujemy się na pulpicie systemu Windows XP. Widzicie tego fajnego liska? To przeglądarka Mozilla Firefox. Umożliwi wam przeglądanie."— Zapis prezentacji:

1 Cześć! Jestem Netka! Znajdujemy się na pulpicie systemu Windows XP. Widzicie tego fajnego liska? To przeglądarka Mozilla Firefox. Umożliwi wam przeglądanie Internetu. Jednak zanim ją uruchomicie powinniście zastanowić się, czy Internet to wasz przyjaciel, czy wróg?

2 Uruchom Firefoxa

3 Internet to:

4 Podsumowując… Internet pochłania nasz cenny czas. Młode osoby spędzają nawet dziesięć godzin "surfując" po Internecie, a naukę lub znajomych odstawiają na dalszy plan. Internet nie jest jednak naszym wrogiem, gdyż umożliwia dostęp do wielu pożytecznych informacji. Nie należy się do niego zbytnio przyzwyczajać, lecz korzystać z niego z umiarem. Bez komputera można żyć, ale w dzisiejszym świecie trudno się bez niego obejść. Jednak żadna maszyna ani nawet najlepsza sztuczna inteligencja nie zastąpi przyjaźni z drugim człowiekiem.

5 Prezentację przygotowała: Z niewielką pomocą…


Pobierz ppt "Cześć! Jestem Netka! Znajdujemy się na pulpicie systemu Windows XP. Widzicie tego fajnego liska? To przeglądarka Mozilla Firefox. Umożliwi wam przeglądanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google