Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ogólnopolski konkurs plastyczny NA PLAKAT Z OKAZJI 70. ROCZNICY KATYŃSKIEJ jest częścią Programu Moja Mała Ojczyzna. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ogólnopolski konkurs plastyczny NA PLAKAT Z OKAZJI 70. ROCZNICY KATYŃSKIEJ jest częścią Programu Moja Mała Ojczyzna. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie."— Zapis prezentacji:

1 Ogólnopolski konkurs plastyczny NA PLAKAT Z OKAZJI 70. ROCZNICY KATYŃSKIEJ jest częścią Programu Moja Mała Ojczyzna. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie PARAFIADA przy udziale Pijarskiego Centrum Edukacyjnego Stanisława Konarskiego. W bieżącym roku szkolnym 2008/2009 Program łączy historię i bohaterów małych ojczyzn z wydarzeniami ważnymi dla całego narodu polskiego, w sposób szczególny ze zbrodnią w Katyniu. NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO KONKURSU

2 Konkurs na plakat stanowi dopełnienie Programu Moja Mała Ojczyzna. Celem Konkursu, jest uczczenie pamięci ofiar zbrodni dokonanych w Katyniu, Starobielsku, Ostaszkowie, Miednoje i Twerze. Poprzez wyłonienie zwycięskiego plakatu, który będzie wykorzystany w roku 2009/2010 w działaniach informacyjno-promocyjnych, związanych z obchodami 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie PARAFIADA przy udziale Pijarskiego Centrum Edukacyjnego Stanisława Konarskiego.

3 CELE Konkursu Zgodnie z założeniami Konkurs ma służyć: Uczczeniu pamięci ofiar zbrodni dokonanych w Katyniu, Starobielsku, Ostaszkowie, Miednoje i Twerze Szerzeniu i kultywowaniu pamięci o Zbrodni Katyńskiej w pokoleniu młodych Polaków pogłębieniu wiedzy uczestników na temat zbrodni katyńskiej w powiązaniu z historią Polski, wpajaniu szacunku i przywiązania do tradycji własnego narodu, jego osiągnięć, kultury, języka ojczystego i ludzi, którzy go zamieszkują rozwijaniu poszanowania postaw prospołecznych i dobra wspólnego, wyrównywanie szans edukacyjnych tworzeniu sytuacji wyzwalających emocjonalny związek z krajem ojczystym, a przez to kształtowaniu postaw patriotycznych i obywatelskich

4

5 JAKUB HERMA –KL.IV C

6 KAROLINA FIGA –KL.VI A

7 DAWID PRZYBYŁA –KL.IV C

8 DAGMARA SADOWSKA –KL.V A

9 ALICJA NOWAK –KL.V A

10


Pobierz ppt "Ogólnopolski konkurs plastyczny NA PLAKAT Z OKAZJI 70. ROCZNICY KATYŃSKIEJ jest częścią Programu Moja Mała Ojczyzna. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google