Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

System internetowy udostępniający dane topograficzne i tekstowe o terenie zgromadzone w bazach danych MicroStation i Oracle. Dział Geodezji Starostwa Powiatowego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "System internetowy udostępniający dane topograficzne i tekstowe o terenie zgromadzone w bazach danych MicroStation i Oracle. Dział Geodezji Starostwa Powiatowego."— Zapis prezentacji:

1 System internetowy udostępniający dane topograficzne i tekstowe o terenie zgromadzone w bazach danych MicroStation i Oracle. Dział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tczewie.

2 System internetowy udostępniający dane topograficzne i tekstowe o terenie zgromadzone w bazach danych MicroStation i Oracle. Dział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tczewie. Starosta Referat Ewidencji Gruntów Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej

3 Dane źródłowe -dane rastrowe – ortofotomapa -dane ewidencyjne z systemu Oracle -dane wektorowe z systemu Bentley MicroStation Efekt końcowy -interfejs graficzny w przeglądarce WWW z autoryzacją -możliwość ładowania obrazu do urządzenia GPS firmy Garmin System internetowy udostępniający dane topograficzne i tekstowe o terenie zgromadzone w bazach danych MicroStation i Oracle.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14


Pobierz ppt "System internetowy udostępniający dane topograficzne i tekstowe o terenie zgromadzone w bazach danych MicroStation i Oracle. Dział Geodezji Starostwa Powiatowego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google