Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Blog sp.18 w Legnicy Prezentacja naszych dokonań..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Blog sp.18 w Legnicy Prezentacja naszych dokonań.."— Zapis prezentacji:

1 Blog sp.18 w Legnicy Prezentacja naszych dokonań.

2 Mamy ciekawe prace, które warto zobaczy ć : Dziwne, ciekawe zwierzę Glaucus atlanticus – błękitny smok morski Przepisy nasze i naszych kolegów z młodszych klas Wydarzenia z życia szkoły ciekawie opisane przez uczestników bloga

3 Nasza szkoła brała udział w konkursie „Stop zmianom klimatu” W dniu 15.05.2014r., o godz. 24.00 zakończyliśmy II etap ogólnopolskiego konkursu "Aktywni dla Klimatu", będącego częścią kampanii edukacyjnej dla klimatu pt. "Zmieniaj nawyki - nie klimat!", poświęconej klimatowi i działaniom podejmowanym na rzecz jego ochrony! W konkursie brały udział zespoły z całej Polski, w trzech różnych kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom, które ukończyły obydwa etapy konkursu, a także opiekunom, którzy przez cały okres trwania konkursu wspierali młodzież i czuwali nad ich działaniami. Wszyscy wykazali się wielkim zaangażowaniem i włożyli wiele pracy w wykonanie zadań konkursowych, za co serdecznie dziękujemy!

4 Bardzo staramy si ę o odznaki. Jak na razie mamy tylko 1. Chcemy oczywi ś cie zdoby ć ich wi ę cej ale do tego jest potrzebna jest ci ęż ka praca i godziny sp ę dzone przed komputerem.


Pobierz ppt "Blog sp.18 w Legnicy Prezentacja naszych dokonań.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google