Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

XII Targi Edukacyjne Śrem 2011 Otwarci na zmiany ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "XII Targi Edukacyjne Śrem 2011 Otwarci na zmiany ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW."— Zapis prezentacji:

1 XII Targi Edukacyjne Śrem 2011 Otwarci na zmiany ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW

2 Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do udziału w XII edycji Targów Edukacyjnych, które odbędą się 1 KWIETNIA 2011 r. w godzinach 11 00 – 18 00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Śremie. Targi Edukacyjne to wspólne przedsięwzięcie: Szkoły Podstawowej nr 1 i Urzędu Miejskiego w Śremie. Hasłem przewodnim XII edycji jest: Otwarci na zmiany. Cieszące się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających wydarzenie od lat dostarcza uczniom i ich rodzicom obszernych informacji niezbędnych do świadomego i rzetelnego wyboru dalszej drogi edukacji. W obliczu niżu demograficznego bezpośredni kontakt jest wielką szansą dla szkół rekrutujących uczniów. Konfrontacja własnej oferty edukacyjnej z propozycjami innych pozwala na dostrzeżenie swoich mocnych stron i odpowiednie ich wyeksponowanie. Zapraszając Państwa do uczestnictwa w tej imprezie możemy zapewnić, że będzie ona doskonałą okazją do promocji placówek oświatowych i firm działających na rzecz oświaty.

3 Cechą wyróżniającą tegoroczne targi niech będzie: pomysłowość wystawców; miejsce tradycyjnych ulotek i broszur niech zastąpią zajęcia pokazowe wyróżniające daną placówkę oświatową np.: pokazy multimedialne, pokazy artystyczne, eksperymenty; tradycyjność wystawców zastąpiona innowacyjnością. Będą Państwo mieli możliwość wyboru miejsca uczestnictwa w targach pomiędzy salą lekcyjną a stoiskiem na sali gimnastycznej, gdzie udostępniona scena pozwoli na prezentację swoich pomysłów i innowacyjnych pokazów.,,Otwarci na zmiany to otwarci na Wasze pomysły!

4 Regulamin Uczestnictwa: Wystawcami są: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne, szkoły pomaturalne i zawodowe, szkoły wyższe, instytucje działające na rzecz oświaty. Wystawcy nadsyłają zgłoszenia na formularzy (formularz w załączeniu) do 25 lutego 2011 r. Harmonogram konferencji, warsztatów i szkoleń zostanie ogłoszony do 11 marca 2011 r. Chęć uczestnictwa w organizowanych konferencjach, warsztatach i szkoleniach należy zgłosić do 18 marca 2011 r. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, oraz datę i miejsce urodzenia uczestnika. Dane te są niezbędne do wystawienia zaświadczeń. Koszt uczestnictwa w targach jest bezpłatny. Montaż ekspozycji na stoiskach w sali gimnastycznej i w salach lekcyjnych odbywa się w przeddzień imprezy po godzinie 15.00. Demontaż ekspozycji następuje w dniu targów po ich zakończeniu. Ekspozycje będą czynne w dniu targów od godziny 11.00. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione na stoiskach i w salach lekcyjnych przez Wystawców. Wystawcy są zobowiązani do przestrzegania ustaleń organizatora targów. Przesłanie formularza zgłoszeniowego potwierdza akceptację regulaminu.

5 Kontakt: Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie Tel./ fax 061/ 28 35 462 e-mail: sp 1 srem@poczta.fm, www.sp 1.srem.plsp 1 srem@poczta.fm Nazwa organizatora: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie ul. Jana Kochanowskiego, 63 – 100 Śrem; sp 1 srem@poczta.fm sp 1 srem@poczta.fm Urząd Miejski w Śremie, Plac 20 Października 1, 63 – 100 Śrem

6 PAMIĘTAJ! Zgłoś się do 25.02.2011 Czekamy na Wasze pomysły dotyczące pokazów Pokażcie co wyróżnia Waszą placówkę Przyjdź, pokaż, zobacz! CZEKAMY NA WAS !


Pobierz ppt "XII Targi Edukacyjne Śrem 2011 Otwarci na zmiany ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW."

Podobne prezentacje


Reklamy Google