Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Multitest 2009 Fizyka Szkolny koordynator: Pan Bogdan Miler.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Multitest 2009 Fizyka Szkolny koordynator: Pan Bogdan Miler."— Zapis prezentacji:

1

2 Multitest 2009 Fizyka Szkolny koordynator: Pan Bogdan Miler

3 22 października 2009r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Multitest z Fizyki organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Brało w nim udział 12 uczniów z naszej szkoły. Stanęli oni do walki z 300 uczniami gimnazjów z całej Polski. Przed otwarciem kopert z testem atmosfera była napięta, gdyż każdy z uczestników chciał zdobyć jak największą liczbę punktów. Organizator konkursu Pan Bogdan Miler rzeczowo wyjaśnił ogólne zasady punktacji i przystąpiliśmy do zmagań z zadaniami. Byliśmy zdani tylko na siebie.

4 - Uważam, że test był adekwatny do poziomu trzeciej klasy gimnazjum, ale nie był typowy. Każde zadanie mogło mieć kilka prawidłowych odpowiedzi lub żadnej. Stanowiło to dla nas dużą trudność. Poczekamy na wyniki. – podsumował jeden z uczestników po zakończeniu konkursu.

5 Wyniki przyszły nie prędko, ale za to przyniosły powód do dumy. Najlepszy w całej Polsce okazał się uczeń naszej szkoły, a średnia wszystkich uczestników naszej szkoły konkursu był a wyższ a niż średnia kraj owa.

6 Stanisław Bieniecki uczeń klasy IIIa wyprzedził 300 osób zajmując pierwsze miejsce w Polsce z liczbą 196 punktów. Nagroda:

7 Wyróżnieni zostali: Joanna Styszko, Marek Wawrzacz i Justyna Grzankowska.

8 Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.


Pobierz ppt "Multitest 2009 Fizyka Szkolny koordynator: Pan Bogdan Miler."

Podobne prezentacje


Reklamy Google