Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA - KONKURSY. Konkursy z elementami komputera i sieci Internet Konkurs portalu Interklasa na najlepszą szkolną stronę miesiąca w Polsce Konkurs.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA - KONKURSY. Konkursy z elementami komputera i sieci Internet Konkurs portalu Interklasa na najlepszą szkolną stronę miesiąca w Polsce Konkurs."— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA - KONKURSY

2 Konkursy z elementami komputera i sieci Internet Konkurs portalu Interklasa na najlepszą szkolną stronę miesiąca w Polsce Konkurs portalu Interklasa na najlepszą szkolną stronę miesiąca w Polsce Kuratoryjny Konkurs Informatyczny 2006/07 Kuratoryjny Konkurs Informatyczny 2006/07 I Międzynarodowy Karpacki Konkurs Informatyczny I Międzynarodowy Karpacki Konkurs Informatyczny IV Wojewódzki Konkurs Informatyczny Nauka z komputerem 2006 IV Wojewódzki Konkurs Informatyczny Nauka z komputerem 2006 Międzynarodowy Konkurs Technologii Informacji w kategorii strona www 2006 Międzynarodowy Konkurs Technologii Informacji w kategorii strona www 2006 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej Sapere Aude Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej Sapere Aude Kuratoryjny Konkurs Informatyczny 2007/08 Kuratoryjny Konkurs Informatyczny 2007/08 V Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla młodzieży Nauka z komputerem 2007 V Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla młodzieży Nauka z komputerem 2007 Konkurs Historyczny ZIEMIA MIELECKA ODKRYWANA NA NOWO Konkurs Historyczny ZIEMIA MIELECKA ODKRYWANA NA NOWO

3 Konkurs portalu Interklasa na najlepszą szkolną stronę miesiąca w Polsce Szkolna strona WWW naszego gimnazjum wzięła kilkakrotnie udział w konkursie portalu Interklasa na najlepszą stronę miesiąca w Polsce. W kwietniu 2006 roku i czerwcu 2007 roku otrzymała pierwsze miejsce.

4 Kuratoryjny Konkurs Informatyczny 2006/07 Uczniowie naszego gimnazjum co roku biorą udział w Kuratoryjnym Konkursie Informatycznym. W roku 2006/07 trzech uczniów zostało laureatami tego konkursu – Łukasz Błachowicz, Marcin Milik i Filip Ryba.

5 I Międzynarodowy Karpacki Konkurs Informatyczny W roku 2006/07 uczeń naszego gimnazjum Filip Ryba otrzymał brązowy medal i był członkiem reprezentacji Podkarpacia, który wywalczył złoty medal na tym konkursie.

6 IV Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla młodzieży Nauka z komputerem 2006 W konkursie na prezentację w programie PowerPoint pierwsze miejsce uzyskał Łukasz Błachowicz pracą pt.: Zasady dynamiki Newtona. Wyróżnienie za prezentację Wzory skróconego mnożenia otrzymał – Cezary Król

7 Międzynarodowy Konkurs Technologii Informacji w kategorii strona www 2006 W Międzynarodowym Konkursie Technologii Informacji Ochrona Środowiska Naturalnego i Dziedzictwa Kulturowego na Podkarpaciu, którego organizatorem była Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Przemyślu, uczennica naszego gimnazjum Jolanta Szkudlarek, otrzymała wyróżnienie w kategorii Opracowanie Strony WWW.

8 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej Sapere Aude W roku 2006/07 finalistami Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej Sapere aude pod patronatem Kuratora Oświaty zostali uczniowie; Cezary Król i Michał Flis. W roku 2007/08 do półfinału zakwalifikowały się cztery osoby: Filip Ryba, Lidia Gracz, Michał Kardyś i Tomasz Krok.

9 Kuratoryjny Konkurs Informatyczny 2007/08 Uczniowie naszego gimnazjum co roku biorą udział w Kuratoryjnym Konkursie Informatycznym. W roku 2007/2008 laureatem Konkursu został Filip Ryba.

10 V Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla młodzieży Nauka z komputerem 2007 W konkursie na prezentację w programie PowerPoint drugie miejsce uzyskała Lidia Gracz. Wyróżnienie otrzymał – Bartosz Simiński.

11 KONKURS HISTORYCZNY ZIEMIA MIELECKA ODKRYWANA NA NOWO dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu mieleckiego w roku szkolnym 2007/2008 Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów oraz Gimnazjum nr 2 w Mielcu. Ustala się dwa etapy konkursu: I etap – szkolny II etap - rejonowy (powiatowy) Etap powiatowy KONKURSU polegał będzie na opracowaniu prezentacji multimedialnej pt. Rola i znaczenie COP-u dla rozwoju powiatu mieleckiego – w 70 rocznicę jego utworzenia i zaprezentowaniu jej przed członkami Komisji. Eliminacje I etapu odbędą się 4 kwietnia 2008 r. w macierzystych szkołach uczestników. II etap odbędzie się 12 czerwca 2008 r.


Pobierz ppt "PREZENTACJA - KONKURSY. Konkursy z elementami komputera i sieci Internet Konkurs portalu Interklasa na najlepszą szkolną stronę miesiąca w Polsce Konkurs."

Podobne prezentacje


Reklamy Google