Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Basia została udomowiona u nas trzy lata temu. Basia ma zwichniętą tylną nogę, ponieważ jak była mała to jej była pani nadepnęła jej na nóżkę. Jej rasa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Basia została udomowiona u nas trzy lata temu. Basia ma zwichniętą tylną nogę, ponieważ jak była mała to jej była pani nadepnęła jej na nóżkę. Jej rasa."— Zapis prezentacji:

1

2 Basia została udomowiona u nas trzy lata temu. Basia ma zwichniętą tylną nogę, ponieważ jak była mała to jej była pani nadepnęła jej na nóżkę. Jej rasa to kundelek inaczej chiuaua pomieszana z jamnikiem. Lubię z nią się bawić. Ma swoją ulubioną piłeczkę. Najbardziej smakują jej kostki.

3 Pepunia przygarnęliśmy jak poszłam do 1 klasy. Pepe jest mieszanką yorka z shih tzu. Lubię się z nim bawić i wychodzić na spacery. Jedzenie dla kotów najbardziej mu smakuje.

4 Bułeczka mieszka razem z Fasolką. Bułeczka lubi jeść nasionka i warzywa tak jak Fasola. Bułka jest biała i najbardziej lubię się z nią bawić

5 Fasolkę dostałam na urodziny. Jest biała i najbardziej lubię patrzeć jak biega w kółku. Fasola to chomik dżungarski. Najbardziej lubi jeść nasionka i warzywa.

6 Banieczka ma dużą klatkę. Biega w kółku. Dostałam ją z okazji Dnia Dziecka. Jej ulubione jedzenie to nasiona i warzywa tak jak innych chomików

7


Pobierz ppt "Basia została udomowiona u nas trzy lata temu. Basia ma zwichniętą tylną nogę, ponieważ jak była mała to jej była pani nadepnęła jej na nóżkę. Jej rasa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google