Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja parafia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja parafia."— Zapis prezentacji:

1 Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja parafia. Nauczyliśmy się wielu pożytecznych rzeczy, mieliśmy okazję poznać urządzenia ICT, które otrzymaliśmy i z nimi popracować. A oto efekty naszej pracy:

2 Wybraliśmy się na wycieczkę do naszego kościoła parafialnego, żeby go dokładniej obejrzeć, zwrócić uwagę na ciekawe obiekty i obrazy, a także zrobić zdjęcia.

3 Wdrożyliśmy się nieco w historię świątyni.

4 Przyjrzeliśmy się wiekowym obiektom sakralnym, które są w naszej parafii od bardzo dawna.

5 Zwróciliśmy uwagę na rzeźby i ciekawe, wiekowe obiekty w naszym kościele.

6 Obserwowaliśmy zmiany wystroju kościoła, które zachodzą w czasie każdych świąt i uroczystości.

7 Sfotografowaliśmy kapliczki i kościoły w naszej parafii i utworzyliśmy mapkę, umieszczając na niej zdjęcia.

8 Przedstawiliśmy kościół w różnych technikach plastycznych i technicznych.

9 Wykonaliśmy makietę kościoła z pudełek i innych materiałów.

10 Zrobiliśmy wywiad z naszym księdzem proboszczem Leszkiem Ryguckim, nagraliśmy pieśni w wykonaniu pana organisty i scholi parafialnej.

11 Do naszej pracy wykorzystaliśmy urządzenia ICT oraz oprogramowanie. Tak poznawaliśmy ciekawe rzeczy i zdobywaliśmy umiejętności, zarazem bawiąc się.

12


Pobierz ppt "Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja parafia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google