Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja szkoła-moim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja szkoła-moim."— Zapis prezentacji:

1 Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja szkoła-moim drugim domem. Nauczyliśmy się wielu pożytecznych rzeczy, mieliśmy okazję poznać urządzenia ICT, które otrzymaliśmy i z nimi popracować. A oto efekty naszej pracy:

2 Poznaliśmy przybysza z obcej planety, który odwiedził naszą szkołę. Nazwaliśmy go JOWISZEK, oprowadziliśmy po budynku i pokazaliśmy mu uczniów i nauczycieli.

3 Przedstawiliśmy budynek naszej szkoły różnymi technikami plastycznymi i technicznymi.

4 Zrobiliśmy makietę szkoły z pudełek i innych materiałów.

5 Namalowaliśmy portrety wybranych członków Rady Pedagogicznej.

6 Zebraliśmy nasze prace i stworzyliśmy wystawę na szkolnej świetlicy.

7 Pracowaliśmy z urządzeniami ICT. Pomierzyliśmy pomieszczenia, używaliśmy dyktafonu, bawiliśmy się tablicą interaktywną i doskonaliliśmy nasze umiejętności dotyczące sprzętów i oprogramowania.

8 Podczas realizacji projektu nauczyliśmy się wielu rzeczy, ale także mogliśmy bawić się poprzez poznawanie nowych technologii. Jesteśmy zadowoleni z grupy i efektów naszej pracy.

9


Pobierz ppt "Jesteśmy grupą, która nazywa się ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kałkowie. Projekt, przy którym pracowaliśmy nosił tytuł Moja szkoła-moim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google