Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

6c postanowiła wziąć udział w projekcie Być jak Leonardo Da Vinci. W tej prezentacji postanowiłyśmy pokazać wam jak ciekawa okazała się nasza współpraca.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "6c postanowiła wziąć udział w projekcie Być jak Leonardo Da Vinci. W tej prezentacji postanowiłyśmy pokazać wam jak ciekawa okazała się nasza współpraca."— Zapis prezentacji:

1

2 6c postanowiła wziąć udział w projekcie Być jak Leonardo Da Vinci. W tej prezentacji postanowiłyśmy pokazać wam jak ciekawa okazała się nasza współpraca. Ubliżymy wam jego twórczość i pracę.

3 Jesteśmy bardzo pracowitą klasą, oto parę zdjęć obrazujących naszą ciężką pracę. Poświęciliśmy na to 3 lekcje techniki.

4 Pani dyrektor udostępniła nam swą ulubioną książkę z wynalazkami Leonarda Da Vinci. Bez niej nasze prace nie byłyby takie efektowne. Dziękujemy !

5 Ten slajd podsumowuje naszą pracę. Daliśmy się sfotografować, aby uwiecznić to co wykonaliśmy. Zwróćcie uwagę na dokładność prac. Każdy uczeń poczuł się jak Leonardo Da Vinci Czołg oblężniczy dziewczynek Natalki i Magdy, ale także drugi chłopców Krzyśka i Kamila. Klaudia i Oliwia zrobiły makietę wyrzutni.

6 Prace i projekty zrobione przez klasę 6c, zostały umieszczone w klasie historycznej. Goście z Wielkiej Brytanii, którzy do nas przyjechali w odwiedziny, oglądali je z wielkim zainteresowaniem. Bardo im się podobało. 6c udowodniła, że jest twórcza.


Pobierz ppt "6c postanowiła wziąć udział w projekcie Być jak Leonardo Da Vinci. W tej prezentacji postanowiłyśmy pokazać wam jak ciekawa okazała się nasza współpraca."

Podobne prezentacje


Reklamy Google