Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Indywidualne wsparcie nauczycieli wychowania przedszkolnego w celu zachęcenia wychowanków do podejmowania aktywności fizycznej : odkrywamy pasje, zainteresowania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Indywidualne wsparcie nauczycieli wychowania przedszkolnego w celu zachęcenia wychowanków do podejmowania aktywności fizycznej : odkrywamy pasje, zainteresowania."— Zapis prezentacji:

1 Indywidualne wsparcie nauczycieli wychowania przedszkolnego w celu zachęcenia wychowanków do podejmowania aktywności fizycznej : odkrywamy pasje, zainteresowania i talenty – obszar nr 7.

2 W naszym przedszkolu 5 i 6-latki chętnie ćwiczą i wiedzą, jak ważny jest sport w życiu młodego człowieka. Nauczyciele dbają o dobrą sprawność fizyczną swoich podopiecznych. Ćwiczenia gimnastyczne, gry i zabawy sportowe towarzyszą codziennym zajęciom. Wśród licznej populacji dzieci 5 i 6-letnich jest dużo obdarowanych talentem tanecznym, gimnastycznym i sportowym.

3 Wsparcie nauczyciela muzyki i tańca - pani Haliny Górskiej Pani Halina Górska prowadzi zajęcia muzyczno-taneczne we wszystkich oddziałach zerowych w naszej placówce. Układa choreografię do piosenek, które następnie są doskonalone przez wychowawców. Jeśli chodzi o taniec i muzykę pani Halina jest nieoceniona. Każdy wychowawca korzysta z jej rad i pomysłów w czasie przygotowywania klasowych przedstawień. Jednocześnie pani Halina zachęca, utalentowane tanecznie dzieci, do włączenia się w skład zespołu Kryształki działającego przy MGOK w Daleszycach.

4

5

6 Wsparcie pana Łukasza Górskiego - choreografa zespołu Kryształki działającego przy MGOK w Daleszycach Pan Łukasz Górski przyjmuje do zespołu dzieci z oddziałów zerowych i starsze. Można śmiało powiedzieć, że Kryształki są Kuźnią talentów. Dzieci tam rozwijają swój talent, uczą się współdziałać w zespole i wspólnie dążyć do osiągnięcia celu. Zespół często uświetnia szkolne uroczystości. Występy są ciekawe i bardzo żywiołowe. Inspirują nauczycieli i uczniów.

7

8

9

10 Wsparcie pani Jolanty Naszydłowskiej- nauczycielki wychowania fizycznego Pani Jolanta spotkała się z wychowawcami klas zerowych i przeprowadziła szkolenie na temat Jak zachęcać dzieci 5 i 6-letnie do uprawiania sportu.

11

12


Pobierz ppt "Indywidualne wsparcie nauczycieli wychowania przedszkolnego w celu zachęcenia wychowanków do podejmowania aktywności fizycznej : odkrywamy pasje, zainteresowania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google