Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przed przystąpieniem do wspólnego śniadania kilka dni wcześniej skomponowaliśmy nasze menu. Podzieliliśmy się na grupy, ustalając jakie produkty będą potrzebne,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przed przystąpieniem do wspólnego śniadania kilka dni wcześniej skomponowaliśmy nasze menu. Podzieliliśmy się na grupy, ustalając jakie produkty będą potrzebne,"— Zapis prezentacji:

1 Przed przystąpieniem do wspólnego śniadania kilka dni wcześniej skomponowaliśmy nasze menu. Podzieliliśmy się na grupy, ustalając jakie produkty będą potrzebne, aby nasz posiłek był zdrowy i smaczny. Wspólnie przygotujemy musli, tosty oraz koreczki.

2 Ręce umyte, fartuszki założone. Dziewczynki ustalają kolejność i przystępują do pracy. Przygotują kolorowe koreczki z pumpernikla z kabanosem, serem żółtym, oliwkami, papryką, rzodkiewką, ogórkiem, bananami, winogronami.

3 Chłopcy zrobią musli z płatków kukurydzianych z owocami i jogurtem naturalnym, a dla łasuchów dodatkowo z miodem.

4

5 Mama Konrada pomagała nam przy gorącym opiekaczu, gdzie chłopcy przygotowywali tosty z wędliną i na słodko z nutellą i bananem.

6

7 Chłopcy nakryli stół. A dziewczynki zadbały o estetyczną stronę naszego śniadania.

8 Wreszcie można było zasiąść do stołu. I poczęstować się wszystkimi pysznościami.

9

10 Nasze mamy zadbały, abyśmy mieli różnorodne soki i wodę do picia.


Pobierz ppt "Przed przystąpieniem do wspólnego śniadania kilka dni wcześniej skomponowaliśmy nasze menu. Podzieliliśmy się na grupy, ustalając jakie produkty będą potrzebne,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google