Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bo tak jak Ciebie to nikogo nie kocham... Moja P. < 3. Serduszka. <3333 X 3 3 3 3 3 …

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bo tak jak Ciebie to nikogo nie kocham... Moja P. < 3. Serduszka. <3333 X 3 3 3 3 3 …"— Zapis prezentacji:

1 Bo tak jak Ciebie to nikogo nie kocham... Moja P. < 3. Serduszka. <3333 X …

2 Gdy Cie nie widze nie potrafię zyć Gdy zaś spotykam nie mówię nic Gdy odwracasz wzrok dusze wypełnia ból gdy przechodzisz obok usta zawsze szepczą stój..!

3 Moje marzenia bez ciebie - nie są marzeniami Moje Sny bez Ciebie- nie są snami Moje zycie bez Ciebie - nie jest życiem nawet ja sama bez Ciebie nie jestem Sobą nie jestem Sobą !

4 Bo z Tobą życie jest wiele prostsze.

5 …mam motylki w brzuchu i wiem ze mam dla kogo żyć.

6 w Moim Sercu się ukryłaś, zawsze będziesz, jestes, byłaś. Tęsknie.;((

7 Kiedy widzę Ciebie beze mnie mój świat zawala się w ułamku sekundy. ;(

8

9 Tak jest mało czasu mało dni Serce bije tylko kilka chwil.

10 Wystarczysz Ty... Niczego Nie Chce Więcej...

11

12

13 Chcę żeby Zawsze tak... już było, By nigdy to się już... nie zmieniło, że gdy mówimy MY to znaczy JA I TY, już zawsze na zawsze...

14 Tak bardzo Chcce być z Tobą. Czuć Twego Serca Bicie. Za Każdą taką chwilę Oddałabym całe życie.

15

16 Każde Twoje słowo... Twój gest... To sens mego życia... Każdy Twój uśmiech... jest częścią mnie Za to że jestem Za to że kocham Za to że żyje Dziękuje Tobie

17

18

19 Żyje dzięki Tobie... i żyć przy Tobie będę... a Ty...

20 Lubię, aż za bardzo... x333 Nie mogę dłużej być Nie mogę dłużej śnić. Bo ja bo ty bo tylko my jesteśmy razem już na zawsze. o o o na na na na na na Wszystko czasami traci sens, lecz to.? nigdy już nie straci sensu.. lecz? la la la ! Pokaż mi że umiesz żyć, że umiesz tak jak ja... noo takk jak ja ! Jara cię to? jaraa i mnie.. jara tylko nas.. bo ja bo ty bo tylko my... powiedz mi, że.. ??

21 Bez Ciebie too…

22 …To umre… płacze. ;((( misia bądź przy mnie już na zawsze.

23 Misia Pamiętaj ze zawsze będę przy Tobie nawet jakby się już wszystko waliło… zawsze możesz na mnie liczyć… zawsze. zawsze. KOCHAM CIE NAJMOCNIEJ JAK POTRAFIE. Bo takiej osoby nigdy nie spotkałam… …bo przed nami jeszcze troche życia.. Twoja Kaś.

24

25

26

27 Gdy Patrzę Ci w Oczy … CAŁY SWIAT EKSPLODUJE ! Gdziekolwiek jestem, Cokolwiek robię, Sercem i myślą Jestem przy Tobie. BO Ty bo Ty Bo tylko Ty. Misia nie opuszczaj mnie PauLOLinka czy Kochasz mnie?

28

29 jesteśmy razem...już na zawsze. o o o...na na na... Moj Freeq :** <3.

30 Po szyje w chmurach po kolana w oceanach.Ty i Ja :*

31 Na zawsze Twoja Kaaaś ! Bardzo Cie kocham i potrzebuje ;**

32 Kiedy Cię poznałam to nawet nie myślałam, że tak Cię pokocham. Nie zawsze było między nami dobrze. Były chwile, w których nawet ja W nas zwątpiłam, ale Ty nigdy nie pozwoliłaś mi się poddać: przytuliłaś mnie I wszystkie problemy przestały mieć sens. Teraz wiem, że już się nie poddamy, Że razem spełnimy wszystkie marzenia.. Dziękuję za Twój dotyk, który sprawia, że wiem, że jestem tylko Twoja. Dziękuję za pocałunki, które budzą we mnie życie, Dziękuję za Twoje Kocham Cię które przypomina ile dla Ciebie znaczę. Dziękuję za to, że na każdym kroku pokazujesz mi swoją miłość. Kochanie, dziękuję Ci za to, że pokochałaś mnie taką jaką jestem, z moimi Wadami i zaletami. Tylko przy Tobie mogę być sobą, bo wiem, że taką mnie kochasz. Dziś 9 list. chciałam Ci powiedzieć, że kocham Cię najbardziej na świecie, nie potrafię żyć bez Ciebie. Wszystko co robię jest z myślą o Tobie. Każdy mój gest jest dla Ciebie. Chcę żebyś zawsze pamiętała, że tylko Ty się liczysz, nawet gdy popełniam głupstwa to pamiętaj, że kocham TYLKO Ciebie. to co stworzyłyśmy to coś pięknego ponieważ stworzyliśmy to wspólnymi siłami obydwoje włożyliśmy w to mnóstwo serca. :serce: Skarbie, kocham Cię najmocniej na świecie, tylko Ciebie. Jesteś dla mnie wszystkim: moją mysią słoneczkiem i całym światem. Dziękuję Ci za wszystko.. Bardzo mocno Cię kocham... :( :*.

33 Dziękuje za ostatni wieczór. ( ) On mnie zmienił. Dziękuje ze powiedziałeś mi to wszystko i potrafiłaś mi tak zaufać… Dziękuje ze mnie wysłuchać. A ja Zaufałam Ci bezgranicznie. ! Kocham cie najmocniej ! <3 z całych sił ! Ajjt :** dziękuje ze jestes. - TWOJA KAAŚ. ! Koniec. x333


Pobierz ppt "Bo tak jak Ciebie to nikogo nie kocham... Moja P. < 3. Serduszka. <3333 X 3 3 3 3 3 …"

Podobne prezentacje


Reklamy Google