Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Wam wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los się odmieni, a ogród życia się zazieleni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Wam wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los się odmieni, a ogród życia się zazieleni."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Wam wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los się odmieni, a ogród życia się zazieleni.

4 Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie.

5 Niech ju ż wystrzel ą korki Szampana A Wy bawcie si ę ś wietnie do białego rana

6 Niech taneczny, lekki krok, b ę dzie z Wami ca ł y rok, Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu.

7 Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Was, a los nigdy nie zostawi Was w potrzebie.

8 Fajerwerki, ś nieg, muzyka, ju ż szampana ka ż dy łyka, stary rok si ę w Nowy zmienia, przeto szcz ęś cia ś le ż yczenia.

9 Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech wi ę c wszystkie złe chwile zostan ą za Nami. Nowy niech przyniesie du ż o zdrowia, wiele rado ś ci a przede wszystkim szcz ęś cie w miło ś ci SZCZ ĘŚ LIWEGO NOWEGO ROKU!

10 Dziesi ęć, dziewi ęć... g ł o ś no licz ę, ja Wam Kochani ż ycz ę : niechaj wszystko o czym kto marzy, w Nowym Roku si ę wydarzy.

11


Pobierz ppt "Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Wam wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los się odmieni, a ogród życia się zazieleni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google