Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szał świątecznych zakupów Boże Narodzenie. Świąteczna choinka To właśnie na całym świecie pod tym drzewkiem znajdują się świąteczne prezenty.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szał świątecznych zakupów Boże Narodzenie. Świąteczna choinka To właśnie na całym świecie pod tym drzewkiem znajdują się świąteczne prezenty."— Zapis prezentacji:

1 Szał świątecznych zakupów Boże Narodzenie

2 Świąteczna choinka To właśnie na całym świecie pod tym drzewkiem znajdują się świąteczne prezenty.

3 Prezenty O takich prezentach marzy każdy na świecie. Oto jedne z najpopularniejszych prezentów dla młodzieży i dorosłych.

4 Dla młodszych A oto prezenty dla nieco młodszych. Nieco tańsze ale też zadowalające. Każde dziecko może się poświęcić i być grzecznymi cały rok żeby znaleźć je pod choinką.

5 Życzenia W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego składamy Wam życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

6 Prezentacje przygotowali: Sebastian Kamiński Wiktor Środoń Szymon Szczęsny Kewin Fiałkowski Mikołaj Mielcarek Koniec


Pobierz ppt "Szał świątecznych zakupów Boże Narodzenie. Świąteczna choinka To właśnie na całym świecie pod tym drzewkiem znajdują się świąteczne prezenty."

Podobne prezentacje


Reklamy Google