Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Najserdeczniejsze ż yczenia zdrowych, radosnych i spokojnych Ś wi ą t Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a tak ż e odpoczynku w rodzinnym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Najserdeczniejsze ż yczenia zdrowych, radosnych i spokojnych Ś wi ą t Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a tak ż e odpoczynku w rodzinnym."— Zapis prezentacji:

1

2 Najserdeczniejsze ż yczenia zdrowych, radosnych i spokojnych Ś wi ą t Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a tak ż e odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech ka ż dy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

3 Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także słonecznych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.

4 Wiosna idzie, z nią święta, ktoś o Tobie pamięta, życzy Jajek kolorowych i kurczaków odjazdowych, pyszne ciasta jedz na zdrowie i miej wciąż zielono w głowie. Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych oraz zdrowych!

5 Życzę wesołych świąt!!! Życzy Jula Steć


Pobierz ppt "Najserdeczniejsze ż yczenia zdrowych, radosnych i spokojnych Ś wi ą t Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a tak ż e odpoczynku w rodzinnym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google