Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NOWOROCZNE ŻYCZENIA Święta, święta i po świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NOWOROCZNE ŻYCZENIA Święta, święta i po świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie."— Zapis prezentacji:

1

2 NOWOROCZNE ŻYCZENIA Święta, święta i po świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie.

3 Niech petardy zabłysną wysoko na niebie Niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie A los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.

4 Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, Życzę dużo radości!!!

5 Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, Przeto szczęścia ślę życzenia.

6 Płoną sztuczne ognie, płynie muzyka Idzie nowy rok, stary już umyka Więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana Niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.

7 Jest wesoło, gra orkiestra, a więc z nami spędź Sylwestra !!!

8 Zdrowia, szczęścia, pomyślności, forsy góry i miłości, mnóstwa uniesień po zmroku, życzę Tobie w Nowym Roku.

9 Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie.

10 W Nowym Roku, tuż po balu oprócz szczęścia, zdrowia szmalu, proś niebiosa by Ci dały dużo seksu i gorzały. Do Siego Roku.

11 Niech taneczny, lekki krok, będzie z Tobą cały rok, Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu.

12 Na Nowy Rok życzę Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil !!!

13 Kolejny Sylwester Lecz życzenia te same: Byś w przyszłym roku zbudował zamek Byś miał sto koni i sto samochodów Byś nigdy do płaczu nie miał powodów.

14 SZCĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

15


Pobierz ppt "NOWOROCZNE ŻYCZENIA Święta, święta i po świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google