Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Siedem życzeń. Zdrowia... życze dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Siedem życzeń. Zdrowia... życze dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza."— Zapis prezentacji:

1 Siedem życzeń

2 Zdrowia... życze dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza.

3 Szczęścia...... życzę Ci również takiego, jak Ty sam pragniesz, bo dobrze, gdy będzie przy Tobie, a Ty - czym ono jest - odgadniesz.

4 Miłości... życzę Ci szczerze, bo ona filarem jest życia. Śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz

5 Stu lat...... w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęscie. Twój bagaż życiowy - mądrość - przykładem dla innych niech będzie.

6 Spełnienia marzeń...... najskrytszych, niech będą realne i jasne. Marzenia spełniają się często, niech spełnią się też Twoje własne.

7 Radości...... też życzę Ci tyle, by Twoja twarz uśmiech zdobił. A jeśli się czasem zasmusisz, to tylko na krótką chwilę.

8 Wytrwałości...... życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwym bądź i odważnym, by rzeczy dokonać wielu.

9 Dobrych ludzi nikt nie zapomina. Safona

10


Pobierz ppt "Siedem życzeń. Zdrowia... życze dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google