Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Odbywały się w dniach 9-17 marca 2015r. Cele:  Rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, pamięci, koncentracji, logicznego myślenia, postępowania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Odbywały się w dniach 9-17 marca 2015r. Cele:  Rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, pamięci, koncentracji, logicznego myślenia, postępowania."— Zapis prezentacji:

1

2 Odbywały się w dniach 9-17 marca 2015r. Cele:  Rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, pamięci, koncentracji, logicznego myślenia, postępowania według instrukcji, wykorzystania wiedzy w praktyce, ćwiczenie obliczeń pamięciowych,  spostrzegawczości, odkrywania reguł i prawidłowości  Nauka poprzez zabawę  Uświadomienie, że matematyka może być wesoła  Ciekawe i pożyteczne spędzanie czasu wolnego  Wdrażanie do zdrowej rywalizacji i przestrzegania zasad fair play

3 Dni matematyki w świetlicy szkolnej 9-13 marca  Gazetka edukacyjna  Zabawy matematyczne, gry, układanki,  Nauka gry sudoku  Edukacja „Pus”  Finał w dniu 12 marca w holu świetlicowym- matematyka na luzie, udział świetliczków w rozrywkach umysłowych.

4

5

6

7

8

9  „Matematyka na luzie” spotkanie społeczności szkolnej w holu głównym szkoły w dniu 13 marca 2015roku, wspólne zabawy matematyczne z wykorzystaniem dywaników edukacyjnych, puzzli matematycznych, liczb, sudoku, gier planszowych, logicznych, układanek edukacyjnych, domina i innych.

10

11

12

13

14  Przeprowadzenie turnieju matematycznego wychowanków świetlicy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej w dniu 17 marca 2015 roku. (wykorzystanie opracowanego turnieju na stronie internetowej www.e-math.pl)

15

16  Zajęcia edukacyjne świetliczków w holu głównym z wykorzystaniem wystawki, żarty matematyczne, matematyka na wesoło.

17 Opracowała Grażyna Kamińska Było wesoło, zabawnie, ciekawie, okazało się, że matematyka to nic strasznego i każde dziecko znalazło coś interesującego dla siebie. Spotkania matematyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci młodszych i starszych. Wykorzystano różnorodne gry, układanki, dywaniki edukacyjne, tablicę interaktywną.


Pobierz ppt "Odbywały się w dniach 9-17 marca 2015r. Cele:  Rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, pamięci, koncentracji, logicznego myślenia, postępowania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google