Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Karolczak Monika Ćwiczenia z informatyki. Celem naszych ćwiczeń, było stworzenie strony internetowej, która miała ukazywać postępy każdego z osobna. Mieliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Karolczak Monika Ćwiczenia z informatyki. Celem naszych ćwiczeń, było stworzenie strony internetowej, która miała ukazywać postępy każdego z osobna. Mieliśmy."— Zapis prezentacji:

1 Karolczak Monika Ćwiczenia z informatyki

2 Celem naszych ćwiczeń, było stworzenie strony internetowej, która miała ukazywać postępy każdego z osobna. Mieliśmy do przygotowania różnego typu zadania, które później trafiały na serwer, budując nasze strony internetowe.

3 Ćwiczenia 1. Pierwszy dzień z informatyką na Uek’u rozpoczęliśmy od założenia swoich imiennych przez program Total Commander, to właśnie on umożliwia nam stworzenie strony internetowej. Otrzymaliśmy swoje konta, do których zostały wygenerowane hasła.

4 DOPIERO WTEDY ROZPOCZĘŁA SIĘ ZABAWA

5 Na każdych kolejnych ćwiczeniach musieliśmy: Stworzyć swój życiorys w programie notatnik i word; Narysować przekrój walca oraz wzory chemiczne W arkuszu excela, stworzyć wykres oraz uporządkować listę osób w grupie Stworzyć listę płac

6 Obiektem naszych ćwiczeń, na początku, było stworzenie życiorysu w dwóch wersjach: jedną w notatniku, drugą natomiast w programie Word

7

8 Kiedy już udało nam się, po długich burzach mózgów, stworzyć życiorysy, jedne krótsze, drugie dłuższe- zajęliśmy się rysowaniem przekroju walca oraz tworzeniem wzorów chemicznych

9 Po luźnych chwilach z rysunkiem w tle, rozpoczęliśmy pracę w programie Excel. Naszym zadaniem było stworzenie wykresu dla określonej funkcji oraz uporządkowanie listy osób w naszej grupie 1012 z uwzględnieniem podziału na a i b.

10

11 Celem naszych kolejnych ćwiczeń było sprawdzenie naszych umiejętności rachunkowych. Dlatego jak na studenta Uniwersytetu Ekonomicznego, mieliśmy do policzenia listę płac, wyliczeniem maksimum, minimum i średnich zarobków oraz stworzeniem wykresów przedstawiających strukturę zarobków w danej grupie

12

13 Tematem naszych ostatnich ćwiczeń było stworzenie prezentacji w Power Point’cie, w której mieliśmy zawrzeć wszystkie obiekty naszych dotychczasowych ćwiczeń.

14 KONIEC


Pobierz ppt "Karolczak Monika Ćwiczenia z informatyki. Celem naszych ćwiczeń, było stworzenie strony internetowej, która miała ukazywać postępy każdego z osobna. Mieliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google