Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Była kiedyś pewna Hania, co w Internecie buszowała napisała do nieznajomego On ją kusił paczuszkami i miłymi liścikami bo niby zakochał się Pewnego dnia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Była kiedyś pewna Hania, co w Internecie buszowała napisała do nieznajomego On ją kusił paczuszkami i miłymi liścikami bo niby zakochał się Pewnego dnia."— Zapis prezentacji:

1 Była kiedyś pewna Hania, co w Internecie buszowała napisała do nieznajomego On ją kusił paczuszkami i miłymi liścikami bo niby zakochał się Pewnego dnia zaczepił ją na ulicy dopytywał się o numer telefonu Hania podała nawet adres domu. Pamiętaj ! Nie rób nigdy tego bo rozczarujesz się.

2 Ref : Nie pisz z nieznajomymi, bo to się skończy źle (źle, źle) Nie ufaj tym, których nie widzisz, bo rozczarujesz się

3 Dostawała sms-y bardzo straszne wiec powiedziała o tym mamie Po tym wielka była akcja dowiedziała sie policja i ścigali go no i powstała afera Hankę serce boli teraz bo zawiodła się eee..

4 Ref : Nie pisz z nieznajomymi, bo to się skończy źle (źle, źle) Nie ufaj tym, których nie widzisz, bo rozczarujesz się


Pobierz ppt "Była kiedyś pewna Hania, co w Internecie buszowała napisała do nieznajomego On ją kusił paczuszkami i miłymi liścikami bo niby zakochał się Pewnego dnia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google