Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dawno, dawno temu żyła sobie Śnieżka, która była uzależniona od czatowania w Internecie. Ale to co się zdarzyło, ostudziło jej zapał. Pewnego dnia dziewczyna.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dawno, dawno temu żyła sobie Śnieżka, która była uzależniona od czatowania w Internecie. Ale to co się zdarzyło, ostudziło jej zapał. Pewnego dnia dziewczyna."— Zapis prezentacji:

1

2 Dawno, dawno temu żyła sobie Śnieżka, która była uzależniona od czatowania w Internecie. Ale to co się zdarzyło, ostudziło jej zapał. Pewnego dnia dziewczyna poznała kogoś, kto podawał się za księcia Edwarda.

3 Pewnego dnia, niechcący podała nieznajomemu swoje dane, w tym adres. Była bardzo zauroczona księciem i nawet zdradziła, że jest sama w domu.

4 Następnego dnia do rezydencji Śnieżki ktoś zapukał. Śnieżka usłyszała głos, myślała, że to książę. Gdy otworzyła drzwi zobaczyła kogoś innego... To był wiecznie zazdrosny Kopciuszek.

5 Kopciuszek kazał zjeść Śnieżce jabłko. Zmuszona dziewczyna zjadła zatruty owoc i....

6 I biedna Śnieżka zapadła w bardzo, bardzo długi sen. Pilnowali ją przyjaciele, krasnoludki. Leżała tam ponad 4 lata, dopóki o wszystkim nie dowiedziała się Internetowa Policja...

7 Zamknęli Kopciuszka w więzieniu. Potem kazali księciu Krzysztofowi wybudzić Śnieżkę ze snu.

8 Książę jechał tam trzy dni, aż nareszcie dojechał. Zobaczył śpiącą Śnieżkę i pocałował ją.

9 Obudzona Śnieżka podziękowała księciu. On dał jej mandat za nie przestrzeganie zasad Internetu. Dwa lata potem odbyło się ich wesele...

10 Potem zamieszkali w pięknej willi i tym razem ostrożnie korzystali z Internetu. Morał z tej baśni jest taki: Nigdy nie podawaj swoich danych osobowych nieznajomym.

11


Pobierz ppt "Dawno, dawno temu żyła sobie Śnieżka, która była uzależniona od czatowania w Internecie. Ale to co się zdarzyło, ostudziło jej zapał. Pewnego dnia dziewczyna."

Podobne prezentacje


Reklamy Google