Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?. LAS to zielone płuca naszej Ziemi. LAS dostarcza nam potrzebnego do życia tlenu, pochłaniając z atmosfery wszystkie szkodliwe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?. LAS to zielone płuca naszej Ziemi. LAS dostarcza nam potrzebnego do życia tlenu, pochłaniając z atmosfery wszystkie szkodliwe."— Zapis prezentacji:

1 KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?

2 LAS to zielone płuca naszej Ziemi. LAS dostarcza nam potrzebnego do życia tlenu, pochłaniając z atmosfery wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia. LAS jest naturalną fabryką,która zamiast zanieczyszczeń wprowadza cenny tlen do naszej atmosfery. LAS to DOM dla wielu roślin i zwierząt

3 Nasza wyprawa do lasu... okazała się bardzo owocna. Pozbieraliśmy trochę napotkanych śmieci.

4 W naszym lesie jest wspaniale, W naszym lesie jest wspaniale, wszystko w koszach jak wszystko w koszach jak w regale. Ekolodzy oto dbają Ekolodzy oto dbają co tydzień kosze opróżniają. kosze opróżniają. Nikt już lasu nie zaśmieci, Nikt już lasu nie zaśmieci, bo pilnują tego dziec bo pilnują tego dziec i. Herzog Emilia kl. VI

5 EKOLOGIA to nauka badająca środowisko życia zwierząt i roślin. EKOLOGIA to nauka badająca środowisko życia zwierząt i roślin. Ekoliogią zajmuje się ekolog, który dba o środowisko oraz prowdzi badania na jego temat. Ekoliogią zajmuje się ekolog, który dba o środowisko oraz prowdzi badania na jego temat.

6 Nie śmiecimy w parkach i lasach podczas spacerów i wycieczek Staramy się jak najmniej korzystać ze środków transportu Uzywamy ekologicznych toreb na zakupy Podczas ostrych zim dokarmiamy zwierzęta Nie płoszymy zwierzyny leśnej, staramy się zachowywać cicho.

7 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ Emilia Herzog kl. VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borucinie


Pobierz ppt "KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?. LAS to zielone płuca naszej Ziemi. LAS dostarcza nam potrzebnego do życia tlenu, pochłaniając z atmosfery wszystkie szkodliwe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google