Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ś niadanie Daje Moc klasa 3 Wychowawca: Jadwiga Pasek Zespół Placówek O ś wiatowych w Zbludowicach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ś niadanie Daje Moc klasa 3 Wychowawca: Jadwiga Pasek Zespół Placówek O ś wiatowych w Zbludowicach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II."— Zapis prezentacji:

1 Ś niadanie Daje Moc klasa 3 Wychowawca: Jadwiga Pasek Zespół Placówek O ś wiatowych w Zbludowicach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

2 8 listopada 2011 roku to dzie ń niezapomniany, od porannej piosenki o zdrowych warzywach zapocz ą tkowany! Przy akompaniamencie wałków, tłuczków, widelców i tac za ś piewali ś my wesoł ą piosenk ę wszyscy wraz.

3 Tak rado ś nie i dono ś nie ś piewali ś my, ż e Pani ą dyrektor w nasze progi przywołali ś my! Pani pedagog te ż do nas p ę dziła, i klasow ą akcj ę na fotkach uwieczniła. Wszyscy mieli ś my uradowane minki, nie mogli ś my si ę doczeka ć krojenia: papryki, pomidorka, ogórka, rzodkiewki i szynki! Sałata te ż si ę ucieszyła, ż e na naszych kanapeczkach zago ś ciła!

4 Hmmmm Co to jest ta piramida ż ywieniowa?.............. Czy to jest w Egipcie? Jasne, ż e nie!!! Nasza Pani nam wytłumaczyła, gdzie si ę na niej znajduj ą najzdrowsze produkty i jak one wpływaj ą na organizm wszystkich dzieci. Teraz ju ż wiemy, jak wa ż na jest rybka, owoce, nabiał i warzywka!

5 Pora zacz ąć „ Kuchenne rewolucje klasy 3” ! Pod okiem fachowca i eksperta- naszej klasowej Magdy Gessler, czyli wychowawczyni, pani Jadzi Pasek zacz ę li ś my komponowa ć nasze pachn ą ce, kolorowe i urocze ś niadanko. Wszystkie warzywka do nas u ś miechały si ę i prosiły o go ś cin ę na naszych kanapeczkach.

6 Zobaczcie, jakich mamy przystojniaczków! Prawda, ż e w tych fartuszkach im do twarzy? Ej Wiktor, ty łakomczuchu!!! Wiemy, ż e widok i zapach tych ś wie ż ych warzywek kusi, dlatego Wiktorek robi mniam mniam i do buzi! A tam w kieszonce, co ś chowa - chyba dla mamusi- cha cha cha

7 To si ę nazywa praca zespołowa, ka ż dy kroi chlebek, smaruje kromeczki i zagl ą da do swojego s ą siada i s ą siadeczki. Wszyscy maj ą fartuszki, czepki i chusteczki aby w pełnej higienie robione były kanapeczki. Z owoców wyciskamy soczek, aby nasze ś niadanko dało nam moc na cały roczek!!!

8 A to ju ż efekt naszego ś niadania. Cała ekipa jest w formie, patrzcie jak konsumuje wytwornie!!!

9 Te wesołe minki wszystko mówi ą za siebie! Jest nam po prostu jak w niebie! Ś niadanie Daje Moc- b ę dziemy o tym pami ę ta ć przez cały rok!!! Szkoda, ż e to ju ż 3 klasa, ale nic straconego - za rok do pani Jadzi wrócimy i wielk ą uczt ę z jej maluchami zrobimy!!!

10 Dzi ę kujemy Organizatorowi akcji „ Ś niadanie daje moc” - Partnerstwu dla Zdrowia- za wspaniały pomysł, który wniósł w serca dzieci du ż o rado ś ci, kreatywno ś ci i m ą dro ś ci!!! Ż yczymy dalszych ciekawych pomysłów, sukcesów i satysfakcji z poczynionych działa ń ! Wszystkiego najlepszego!!! Uczniowie klasy III, Wychowawca oraz Grono pedagogiczne ZPO w Zbludowicach- Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II


Pobierz ppt "Ś niadanie Daje Moc klasa 3 Wychowawca: Jadwiga Pasek Zespół Placówek O ś wiatowych w Zbludowicach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II."

Podobne prezentacje


Reklamy Google