Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Seks jest pięknym lekiem. Naukowe testy dowodzą, że gdy kobiety kochają się, produkują ilości estrogenu, który sprawia, że ich włosy lśnią, a skóra jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Seks jest pięknym lekiem. Naukowe testy dowodzą, że gdy kobiety kochają się, produkują ilości estrogenu, który sprawia, że ich włosy lśnią, a skóra jest."— Zapis prezentacji:

1

2 Seks jest pięknym lekiem. Naukowe testy dowodzą, że gdy kobiety kochają się, produkują ilości estrogenu, który sprawia, że ich włosy lśnią, a skóra jest gładka.

3 Delikatne, relaksujące kochanie się redukuje szansę na zachorowanie na grzybice, wysypkę i wypryski. Oczyszcza pory i sprawia, że twoja skóra rumieni się.

4 Seks jest jednym z najbezpieczniejszych sportów, jakie możesz uprawiać. Rozciąga i formuje prawie każdy miesień w ciele. Jest przyjemniejszy niż 20 okrążeń w basenie i nie wymaga żadnego trenera!

5 Im wi ę cej masz seksu, tym wi ę cej b ę dzie Ci zaoferowane. Seksualnie aktywne cia ł o oddaje wielkie ilo ś ci chemikaliów zwanych feromonami. Te delikatne perfumy seksu doprowadzaj ą płeć płeć przeciwn ą do szale ń stwa.

6 Seks jest najbezpieczniejszym środkiem uspokajającym na całym świecie. JEST 10 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ VALIUM.

7 Codzienne całowanie będzie trzymało dentystę z daleka. Całowanie zachęca ślinę do "zmywania" pokarmu z zębów i obniża poziom kwasów, które powodują gnicie, chroniąc przez powstawaniem kamienia nazębnego.

8 Seks właściwie uwalnia od bólów głowy. Stosunek może uwolnić od napięcia, które broni dostęp krwi do naczyń w mózgu.

9 Dużo kochania się może odetkać zapchany nos. Seks jest naturalną antyhistaminą. Pomaga zwalczyć astmę i wysoką gorączkę.

10 Ta wiadomo ść wiadomo ść zosta ł a zosta ł a wys ł ana wys ł ana do Ciebie, ż eby ś ż eby ś mia ł szcz ęś cie szcz ęś cie w seksie. Nie trzymaj jej dla Siebie. Musi Ci ę Ci ę ona ona opu ś ci ć opu ś ci ć w ci ą gu ci ą gu 96 godzin. JEŻELI TEGO NIE ZROBISZ... JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE ZAZNASZ DOBREGO SEKSU!!! W ko ń cu ko ń cu zostaniesz w celibacie, a twoje genitalia i narz ą dy narz ą dy rozrodcze zgnij ą zgnij ą i odpadn ą.


Pobierz ppt "Seks jest pięknym lekiem. Naukowe testy dowodzą, że gdy kobiety kochają się, produkują ilości estrogenu, który sprawia, że ich włosy lśnią, a skóra jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google