Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wiktoria.  Violetta (Martina Stoessel) Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wiktoria.  Violetta (Martina Stoessel) Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają."— Zapis prezentacji:

1 Wiktoria

2  Violetta (Martina Stoessel) Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają na nią nowe wyzwania. Będzie musiała ponownie zmierzyć się z Ludmiłą, a w jej życiu pojawi się kolejny chłopak, który będzie chciał zdobyć jej serce.

3  Leon (Jorge Blanco) Podczas przerwy wakacyjnej Leon znalazł nowe hobby, a dzięki temu poznał wyjątkową dziewczynę – Larę. Powrót do Studio21 i spotkania z Violettą okażą się dla niego bardzo trudne.

4

5  Francesca (Lodovica Comello) To najlepsza przyjaciółka Violetty. Ma niespotykany talent muzyczny i wokalny. Jest wspaniałą przyjaciółką i zazwyczaj okazuje się być bardziej dojrzała niż reszta klasy.

6  Camila (Candelaria Molfes) Jest zabawną, towarzyską i sprawiedliwą osobą. Jest także bardzo lojalna i zrobi wszystko dla swoich przyjaciół. Ma ogromny talent, ale wie, że nie wykorzystuje swojego całego potencjału.

7  Diego (Diego Domínguez) Diego pochodzi z Hiszpanii i jest oczarowany urodą i talentem Violetty. Jest także bardzo pewny siebie, więc zrobi wszystko, żeby zdobyć jej serce.

8  Lara (Valeria Baroni) Jest inna niż wszystkie dziewczyny, które Leon poznał do tej pory. Czy zdoła pokanać Violettę i zdobyć jego serce?

9  Ludmila (Mercedes Lambre) Ludmiła była i zawsze będzie największą divą w Studio21. Ale jeśli chce osiągnąć sukces jako piosenkarka, musi nauczyć się współpracować z innymi uczniami.


Pobierz ppt "Wiktoria.  Violetta (Martina Stoessel) Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google