Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Violetta <3 Wiktoria.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Violetta <3 Wiktoria."— Zapis prezentacji:

1 Violetta <3 Wiktoria

2 Violetta <3 Violetta (Martina Stoessel) Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają na nią nowe wyzwania. Będzie musiała ponownie zmierzyć się z Ludmiłą, a w jej życiu pojawi się kolejny chłopak, który będzie chciał zdobyć jej serce.

3 Leon <3 Leon (Jorge Blanco) Podczas przerwy wakacyjnej Leon znalazł nowe hobby, a dzięki temu poznał wyjątkową dziewczynę – Larę. Powrót do Studio21 i spotkania z Violettą okażą się dla niego bardzo trudne.

4 Leonetta <3

5 Francesca <3 Francesca (Lodovica Comello) To najlepsza przyjaciółka Violetty. Ma niespotykany talent muzyczny i wokalny. Jest wspaniałą przyjaciółką i zazwyczaj okazuje się być bardziej dojrzała niż reszta klasy.

6 Camila <3 Camila (Candelaria Molfes) Jest zabawną, towarzyską i sprawiedliwą osobą. Jest także bardzo lojalna i zrobi wszystko dla swoich przyjaciół. Ma ogromny talent, ale wie, że nie wykorzystuje swojego całego potencjału.

7 Diego <3 Diego (Diego Domínguez) Diego pochodzi z Hiszpanii i jest oczarowany urodą i talentem Violetty. Jest także bardzo pewny siebie, więc zrobi wszystko, żeby zdobyć jej serce.

8 Lara  Lara (Valeria Baroni) Jest inna niż wszystkie dziewczyny, które Leon poznał do tej pory. Czy zdoła pokanać Violettę i zdobyć jego serce?

9 Ludmiła <3 Ludmila (Mercedes Lambre) Ludmiła była i zawsze będzie największą divą w Studio21. Ale jeśli chce osiągnąć sukces jako piosenkarka, musi nauczyć się współpracować z innymi uczniami.


Pobierz ppt "Violetta <3 Wiktoria."

Podobne prezentacje


Reklamy Google