Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sieci Komputerowe Ćwiczenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sieci Komputerowe Ćwiczenia."— Zapis prezentacji:

1 Sieci Komputerowe Ćwiczenia

2 Ćwiczenia 1 Poznajemy ogólne zagadnienia związane z korzystaniem z informacji zawartych w Internecie. Miałam trochę inne oczekiwania i zastanawiam się, czy będą one spełnione.

3 Ćwiczenia 2 Dokonujemy konfiguracji programu pocztowego, definiujemy tożsamości Wkrótce przekonuję się, iż nie mogę z własnego konta przesyłać zadanych prac domowych. Okazuje się, iż to nie jest dobrze.

4 Ćwiczenia 3 Mamy się zmierzyć z grupami dyskusyjnymi i instalować program pakujący. To jest początek naszych problemów. Okazuje się, iż do wielu rzeczy nie mamy praw. Przekonuję się, że problemy mogą pojawić się wszędzie, ale jestem tym zdziwiona.

5 Ćwiczenia 4 Uczymy się tworzyć własna stronę WWW
Zawsze chciałam to umieć zrobić, więc jestem w pełni szczęśliwa. Moja pierwsza strona pojawiła się w Internecie!

6 Ćwiczenia 5 Ponownie przestaje działać sprzęt. Nie słyszymy się przez słuchawki, nie działa kamera, ale i tak jestem zafascynowana pozostałymi możliwościami programu NetMeeting. Zastanawiam się, jak go wykorzystać w pracy z uczniami. A więc intensywnie myślę ...

7 Ćwiczenia 6 Uzupełniamy wiadomości z zakresu tego wszystkiego, co nie działało wcześniej. Jestem zaniepokojona nagromadzonymi pracami domowymi

8 Ćwiczenia 7 Poznajemy MS Power Point
Teraz czeka mnie kolejne uzupełnienie „Mojej strony”, która nadal działa. To bardzo przyjemne uczucie.


Pobierz ppt "Sieci Komputerowe Ćwiczenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google